Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няма вече Румстър?


СТРАННИК

Recommended Posts

Здравейте колеги, Румстър спрян ли е от производство? Преди месец разглеждах конфигуратора на Шкода и видях, че Румстър липсва, но помислих че е някаква профилактика. Днес пак отворих сайта и в търсачката написах Румстер и не излезе нищо. Някой знае ли нещо? В гъгъл поне не намерих нищо конкретно. Даже и за Практик няма нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зачетох се днес в briskoda и наваксах с инфото. Странното е, че много тихомълком спряха модела. Не заслужаваше такова скромно изпращане. Дори в нашия форум нито дума.. Всички са вперили очи в джипките, а "работягите" даже не разбираме кога са си отишли. Ще ми липсва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен винаги ми се е струвало, че Румстъра послужи за създаването на Йети. При Ярис имаше модификация Версо, което беше същото като Фабия и Румстър. Явно Румстър не е оправдал очакванията за търсене и са предпочели тихомълком да го спрат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен винаги ми се е струвало, че Румстъра послужи за създаването на Йети. При Ярис имаше модификация Версо, което беше същото като Фабия и Румстър. Явно Румстър не е оправдал очакванията за търсене и са предпочели тихомълком да го спрат.

Хубава аналогия с Версото правиш. Тойота обаче успя доста добре да развие ван-серията, докато Шкода като че ли съзнателно бягаше от еднообемните форми. Има много хубави комбита и лесно можеше да направи серия добри ванове. Не ми хареса само, че много тихомълком спряха Румстъра. За други модели има финални серии, лимитирани ... снимки с последния автомобил от конвейра. Сега като напиша Румстър в сайта нищо не излиза, все едно никога не са чували за този модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между ван и баничарка се крие разликата бих казал.Нито тойота нито шкода могат да пробият в този сегмент затова и шкода спряха а тойота съкратиха серията до един модел версо.Шкода се цели в по-друг сегмент , на комбито което е доста умен ход щом и лукс марките започнаха да вадят такива.Баничарките остават за французите и италианците,те там са бетон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях чел някъде, че ще има нов Румстър на базата на Кадди, но явно е останало някъде в пространството. А относно спирането, не виждам какво повече очаквате, 10 години моделен живот в днешно време е голяма рядкост. Иначе количката си беше супер, само шумоизолацията и куцаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях чел някъде, че ще има нов Румстър на базата на Кадди, но явно е останало някъде в пространството. А относно спирането, не виждам какво повече очаквате, 10 години моделен живот в днешно време е голяма рядкост. Иначе количката си беше супер, само шумоизолацията и куцаше.

 

Да, имаше и снимки на няколко коли в завода, изглеждаха като VW.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.