Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за зимни гуми на Йети 4х4


ivaka1976

Recommended Posts

Ето я класацията на АДАК :)

 

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2016-ADAC-Winter-Tyre-Test-225-45-R17.htm

 

Вредето е на 10-то място... малко е зле, да... :) Един приятел си взе ханкук-а на 5то място и каза, че е много доволен за сега, но сняг още няма... :)

Специално този размер в обозначението за разход и мокро е с буквите Е и Е а моят размер е с С С и за двете.

Редактирано от lakosste
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    14

  • lakosste

    13

  • Мonster

    4

  • ndn

    3

Най-много писали в темата

Като го взимах моя ги слушах същите работи от гумаджии и тн. Не били добри, нямало да изкарат и тн. Ама ето сега им е 3та зима и са перфектни.  Да не говорим, че повечето дават едни гуми за тестове и тн и продават съвсем други - пример Нокиан,хванаха ги това лято...!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Vredestein - гумите са им супер. :) Определено съм на мнение, че най-добрите зимни гуми се правят от страните в които вали сняг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали човек ще е доволен от дадена марка гума зависи от това къде и как кара,както и от автомобила му.Не всеки нов модел гума е по-добър от предшественика му,макар производителите да твърдят,че е така.Разбира се трябва да си продават стоката.

Колегата с новите Вредщейнки да не се коси,ще се си вършат работата гумите.Всеки модел гуми си има слабости,както и силни страни.Ето например на моя Унироял дават,че на сухо и лед са по-слаби от другите модели.Мен не ми пука особено,защото знам какво правят на сняг(за мен най-важното),а на лед нищо не помага,така че по-бавничко и това е.На суха настилка от зимна гума нищо не очаквам,не е като лятна.

Редактирано от deodriver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.