Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубни фланелки 2016


Recommended Posts

За мен тази, която още има  Сашето @maxrpm е супер! Плетката на плата за мен е най-добрата възможна и кройката е супер. Ама някой каза, че била дядковска и вече не била модерна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 359
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Stucata

    64

  • maxrpm

    34

  • legaltk

    26

  • Алекси Георгиев

    19

Най-много писали в темата

До "ВСИЧКИ" - Понеже всеки вече е с претенции (който факт има и хубава и лоша страна, но това е друга тема), може да се направи и такъв вариант, че на Дрехата (защо само Тениска може да бъде Клубна?) да има задължителен атрибут, като името на Клуба със специфичният му шрифт и/или Лого и "Nick"-а на конкретния Човек а отделно всеки да може да си направи останалото по какъвто дизайн си иска. Тоест - каквато и да е Дреха, слагайки и предварително конкретизиран символ, вече да става пълноправна Клубна такава :) Варианти много..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zloQQ Велко, идеята ми е простичка. Поло шърт в цвят като причаните снимки, с надпис (бродиран, а не щампа) на гърба като клубния стикер. Ако реша да пробвам дюс зелената, надписът може би ще е черен. Ако реша да е черната със зелените кантове, надписът може да е в цвета на кантовете. Аз май към втория вариант клоня. Nick-ът може също да присъства на тениската. Има варианти. Лично аз клоня към по-дискретния брод на ръкава (като на прикачената снимка), а не с големи букви над надписа на гърба, че много надпис ще стане.

 

IMG-17fad9276e2e3b002f3c298b7b84a843-V.jpg

IMG-eda51c8cd068655e36242d0bd9f96263-V.jpg

IMG-4e3d0924348b80e09d6db6558698f560-V.jpg

IMG-c505545e5522c9c04633deae93915162-V.jpg

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята за нова тениска, ще се радвам да видя идейте ти, пък Шкода логото трябва да е според мен както при досегашните - близо до сърцето ;) Идеята за ника на гърба , също съм за. Останалото Izolini си го е казал.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям Стоян....Давай предложения...Ще обсъждаме.Трябва да се стигне до минимум два финални проекта.

Аз харесвам повече "якички" седят ми повече от добре, други обаче харесват тениски.

Аз предпочитам повече памучните материи ,те седят по стегнато. Мразя фланелката да изглежда растегнато,  отпусното , увиснало/имам корем/.

Харесва  ми черния модел с дискретните зелени кантове.

Задължителни  елементи:

1 Цвят Зелен  - да присъства като фон или елемент.

2 Клубният надпис. Да е изписан отпред до сърцето.

3 Емблемата  на ШКОДА.Може да се вижда индиректно/в дълбочина/, като воден знак на банкнота.

Останалото е персонализация. Аз ще си избродирам на гърба оригиналното лого на L&K, а на ръкавите SPORT Line. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, утре отивам да си взема Skoda Felicia L&K ;) Кеep calm and listen to 2016...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stucata черната със зеления кант направо ме грабна! А не съм фен на “якичките” изобщо. Ник-а, дискретно на ръкава и според мен ще е по-красиво (иначе малко на футболна фанела ще заприлича). Може би, емблемата на Шкода и форумния надпис могат да се съчетаят на другия ръкав или някъде долу на блузата (до долния шев в ляво/дясно). Но лично аз, бих изписал “ШКБ” с еднакъв шрифт. Просто трите различни шрифта в изписването - от край време не ми седят някак...на място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната със зеления кант е страхотна. Аз пък умирам за такъв модел с якичка - носи настроението на любимите ми Фред Пери.

Ако този модел тениска се бродирана с Шкода лого и клуба... С две ръце съм за този модел!

Само че, Велко, ако правилно съм те разбрал - ако надписа е долу на шева... някой може да я вгащи и няма да се види.

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за зелената фланелка. С якичка.

Лятото е кофти да си с черна. А и защо да се зачерваме. Зеленкото стои по-свежо. Цвета на марката и т.н.

Ако е зелена - надписите в бяло.

В крайна сметка, каквото решите.

 

п.п. Логото отпред в ляво. Под него надпис ШКБ. По желание, ако има ник -  на един от ръкавите. Аз съм за дискретни надписи. Които се виждат отблизо.

Имахме такъв образец фланелки. Пепи /печатаря/ ги беше правил. Зеленки лакоста. Още я имам и не е мръднала.

 

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми се струва, че и двете са вталени. А в клуба има от най-стройните манекени, но тези дето не спазваме линия, а окръжност, сме повече. Иначе точно това е модела който харесвам, със структура/плетка на плата Lacoste. Черна, зелена, аз бих си взел и двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направим два варианта на тениски и ще ви ги покажа още в работен вариант. Ще се постарая близките дни да отида до работата на човека, за да нахвърляме варианти на фотошоп. 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 години взех за мен и жена ми от тези.

На нея и един суичър. Имаше проблемация с номерцията.

Обаче бялото е цвят за манекени.

 

Ще се включа и сега.

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, ти поне си от манекените, не се оплаквай. На мен за да ми е тамАн служебната тениска на шкембето на дължина ми е до коленете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че много се цапа бе, Ице.

Иначе и Жоро е прав, че с черна блуза на Дракон ще се подпалим ......

Аз не съм махнаджия - каквото за всички, такова и за мен.

Трудно е да се угоди на всяко желание.

Eто като черната, но зелена - http://daraadvertising.com/m-zhka-bluza-pike-sol-s-practice.html

 

Има и XXL ..........

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ние в работата сме 180 човека. Работното ни облекло е тъмно синьо, а за началниците - червено.

Какво пречи управителния съвет на клуба да е зелен, па за нас черно с зелени кантове ?

Аз наистина държа на този модел - жегата на Калояново има друг пиниз да я пребори човек. Даже пинизите са два, ако трябва да сме точни ?

Да уточнявам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фланелките трябва да са еднакви за всички! Хората от Staff- a ги познаваме всички. Тук не сме на работа, ще ти кажа Алекси , мръдни че тежиш, ще включа на бензин, ако си сипал някакъв, и ще мина малкия и Юли с врачанката, но на финала пак ще им стисна ръката..

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За протокола и не защото съм претенциозен бих предложил бяла фанелка със зелен кант и бродерия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.12.2018 г. at 18:06, digitalundgrd написа:

И на мен ми харесва идеята. Бих си взел от черната с тънките зелени кантове ;)

 

И на мен ми допада много черната като тип тениска.

Ако действително може да се добавя и ник-а деликатно на ръкава, ще е чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще отида до офиса на моя човек, за да "нахвърляме" нещо и ще споделя.

 

п.п.: вече имам уговорка за другия петък.

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Информация от днешната среща, но ще започна отзад напред, за да няма инфаркти ?:

1. Крайна цена за един брой тениска - 20 - 25 лева.

2. Ето как стоят нещата, преди да се стигне до крайната цена:

- самата тениска е с хубаво качество, мек, приятен на допир памук (200гр.). Цена само на тениската - 16лв. Измежду тези три цвята, май тъмно зеленият не е подходящ...:

1547218310289.thumb.jpg.57070ff57b6e6a483ebd92bd72d0ef04.jpg

 

- Моделът е леко е втален, т.е. не е слим фит. Ето как седи на мен размер L, като моят гръб реално е за XL:

IMG-ba95a489f3836c59bf76319fe777fabb-V.thumb.jpg.5d2e5536f64ede5682bb4016a3c29012.jpgIMG-3cc7130348e70c42b3189d69e498c550-V.thumb.jpg.92a5fdc41900e5f812381acc1ac9eb07.jpgIMG-6ad5b74ce384b7fcba7924c345931012-V.thumb.jpg.49b2345d0e76f7b0fd0370327d523c18.jpgIMG-739e2c294bae4e3601283db9dbdae115-V.thumb.jpg.710f322cd73a9b06641d8fdb7c85c149.jpg

 

- бродерии/надписи/лого: Вариантите са много, както на всички е ясно. Ето два варианта, със съпътстващите разходи за изработка на мостра.

ВАРИАНТ 1: надпис SKODA CLUB BULGARIA на гърба с размери 25см х 10 см., Шкода лого на гърдите и ник на ръкава. За да се изработи логото на Шкода (за гърдите) е необходимо: ок.100лв. еднократно за т.нар. "векторизиране" (което си остава за Клуба и ще може да се ползва и занапред) + ок.30лв. еднократно за да се направи на програма за бродиране. За големия надпис на гърба няма векторизиране, а само 30лв. еднократно за програма за бродиране. За надписа на ника на ръкава - free. Т.е. една такава моста би ми струвала ок.150-170 лв., защото съпътстващите разходи са ок.160лв. + самата тениска 16лв. Но ако се поръчат 20 тениски, 160 веднага се разделя на 20 и става 8 лв. + 16 лв. за тениската = 24лв :)

 

 

ВАРИАНТ 2: същият като вариант 1, но вместо Шкода лого, на гърдите да има надпис (примерно SKODA или ШКБ), за който надпис също ще има 20-30лв. за програма за бродиране. При този вариант се спестяват 100 лв. за векторизиране на логото на Шкода. 

 

За информация - ако се организираме 20ина души за поръчка, векторизирането на логото ще излезе по 5лв. на човек, като цената на тениската ще е 25 лв. Ако случайно вече сте векторизирали някога логото, можем да го ползваме!

 

В понеделник или вторник ще разполагаме с фотошопната примерна тениска. 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, аз следя темата с интерес, а кое точно лого имаме предивд, като дизайн? Аз мога да се разровя и да пробвам да направя векторно изображение, само в какво разширение(.eps, .ai и т.н) трябва да бъде, за да намалим цената примерно? Поздрави! :)

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, BlackSpot написа:

Аз мога да се разровя и да пробвам да направя векторно изображение, само в какво разширение(.eps, .ai и т.н) трябва да бъде, за да намалим цената примерно? :)

.ai би свършило работа, ми отговори сега :) Или .pdf.

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, трябва да изберем дизайн, анкета да се направи или нещо такова или слагаме това което е последното и най-актуално. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.