Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за конкретна обява за Octavia Scout


marto

Recommended Posts

Препоръчвам ти да погледнеш скаут-а на колега от форума, по спомен го продаваше за около 21 999 лв. - на реални км и добре поддържан в офиц. представителство в чужбина. За повече подробности можеш да видиш в раздел "продавам шкода".

Редактирано от _v_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • zar

    22

  • marto

    21

  • _v_

    20

  • b3lq7a

    8

Най-много писали в темата

Даже е на 19.999 в момента! Наистина хубава кола. Ако все още не бях взел сегашната, задължително бих го погледнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Много ми хареса темата и реших да се включа с малко полезна информация. Пътувам често по Германия и смея да твърдя че за около 9000 евро може да се купи перфектен Скаут фейслифт на около 200 000 км и то почти без забележки. Говоря без удари и от първи собственик. Тук като ги гледам по обявите и на живо се чудя тези от автокъщите не ги ли срам да продават такива боклуци - криви, пребоядисвани на хиляди места, необслужвани и с доста проблеми. Много ми е кофти, че у нас се продават само боклуци и повечето хора нямат възможност да отидат до друга държава и да си купят читав автомобил, за да си го карат безпроблемно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Може би се  включвам късно...

Скаут  2008  година  на  200 000 и малко  ( реални ) километри . Дизел , ръчни скорости.

До сега  ми служи  вярно , но се  замислям за  смяна .

Доста неща  съм сменил и ремонтирал ( почти всичко в  Еуратек ) .

Ако някой има сериозен интерес  , ще се радвам да се  срещнем на  живо.

Позрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.