Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поръчка superskoda


VasilevLAG

Recommended Posts

Колеги бройте ме и мен ! Поръчката ще ми е малка ...http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-I/Octavia-I-96-10-Genuine-Skoda-short-aerial-antenne-20cm-V2! Ще следя темата и ако се организира поръчка ще уточним как да се дадат парите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля един човек да прави поръчката и после като дойдат нещата,който иска и може разбира се да ги вземе лично,а останалите неща по еконт с наложен.Аз съм от Пловдив и имам възможност да направя поръчката,но нямам нищо против ако някой иска да се заеме с това и примерно мнозинството ако са от София,поръчката да бъде направена от някой друг.Пишете за да се разберем и уточним и ако някой има други идеи нека ги сподели,защото аз за първи път ще участвам в такъв тип поръчка(обща).

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1K1907511C     КЛАПА РЕЦИРКУЛАЦИЯ V158     250.1 лв. с ДДС.

 

Това излиза от справката на ЕТ - ако те интересува като база за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги не се обадихте и аз си направих поръчката, днес е и black friday и имат отстъпки. На мен ми направиха 13 евро отстъпка на 55 евро поръчка, така че не е късно да се възползвате.

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, не е сложно, ако си си набелязал неща за 10 минути си поръчал и платил (с карта). На мен ми изпратиха мейл вече дори, че са ми диспечирали поръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами можеше но вече са я изпратили...4 дни никой не писа и реших че няма да има желаещи а днес са с намаление и реално доставката ми излезе без пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко ме е страх за монтажа (дали ще се справя), но ще снимам и ще покажа :-) :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз всеки път се съмнявам в собствените си способности, но по един или друг начин нещата се получават!

 

Смело напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас дали е пробвал да поръча от тук: http://www.ledperf.co.uk/pack-sidelights-led-xenon-white-for-skoda-octavia-3-5e-with-bixenon-afs-p-4950.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.