Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия Фейслифт


igeorgiev82

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 210
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    21

  • Bondo

    18

  • shaft

    17

  • igeorgiev82

    16

Най-много писали в темата

Привет Колеги

 

След като харесах Октавия през 2013-та и най-накрая събрах сили

Тази седмица или другата ще се обзаведа и аз с една :)

Ще се възползвам от промоцията на Еуротек и другата седмица живи и здрави ще кача снимка.

Спрях се на 2.0TDI + DSG комби

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

За да не пускам нова тема - заслужава ли си болеро спрямо суинг при фейслифта? Какво повече предлага болеро за тези 258 лева разлика в цената?

Тъй като тази питанка може да заинтересува и някой друг бъдещ купувач, а аз доста си се чудех по въпроса, бих искал да поставя това тук (бях забравил да го приложа по-рано):

 

Untitled.jpg

 

Реално, ако се взима модификация Стайл, разликата между двете системи е в големината на дисплея, text messaging (voice reading) и в това, че Bluetooth е с гласова команда. Разбира се, ако някой желае да се възползва от Canton Sound System, то Swing не е вариант.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ех, за малко сме изпуснали - тези, които вече сме поръчали или получили Октавианите... :X :D

Цифрови прибори за Octavia

 

Понеже не вярвам много на такива "новини", проверих конфигуратора в Чешкият сайт и воаля:

2018_02_12_14h05_33.png

 

Май към 700 лева излиза това... Ако това нещо може да се ретрофитне и да се смени аналоговото табло, ще съм първи на опашката! :)

Редактирано от plamenbv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За можене, ще може, но това е цената за доплащане при съществуващо табло. Демек реално ще е към 2000 -2500 афтърмаркет. + нещо специфично ако има по ключовете при прекодиране към новото табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, прав си..  :doubleup:  Пък и при липса на фабрична навигация (както е при мен) малко се обезсмисля - освен джиджаните и шарени уреди, няма да има кой знае колко полезно инфо. Освен ако не пратят картина от Android Auto и на тоя "телевизор". Но като цяло, изглежда яко - моделът определено ще има по-модерен вид с едно такова табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дигиталното табло е наистина много красиво.Като поръчвах през ноември се интересувах  но останах без отговор.Сега като си гледам ръководството за обслужване дигиталното табло го има(книжката е печатана през ноември 2017)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми допада. Не е като при деугите от ваг групата. Доста невзрачно ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.