Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мигане на лампата за подгряване на свещите


lakosste

Recommended Posts

Точно, Пепино като загрижен за моето спокойствие ми доказа с повторна манипулация. Просто питам, само при мен ли е така и си вадя изводи. Поздрави!

Ще се опитам да забележа днес и ще пиша.Само да те питам откача ли ти кабел като ти изключи клапана ,че аз в бързината вчера не попитах дали има нужда да се откача буксата на егр-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, различни са... Неговият клапан е друг. :) идеята им на работа е почти еднаква, но не е такъв клапана при Октавия 2 - там е вакуумен. И все пак е нормално, това което се случва с турбото.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах я преди малко и наистина нищо не усещам.Работи си както преди.Сигурно е така както колегата от горния пост казва.В крайна сметка въпроса е дали ще окаже влияние липсата на ЕГР или както казах ,като имам излишни пари да си взема един нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и не пуши доколкото се опитвах да гледам във фаровете на колите зад мен.Обаче днес за първи път видях регенерация на дпф-а.Тъкмо влизам в Пловдив и на първия светофар гледам 1000 оборота и като подадох малко газ  започна да прави бял облак зад мен.След като пристигнах за където бях тръгнал още не беше свършила регенерацията и оставих колата да работи още около 6-7 минути докато оборотите паднаха на 800.

Редактирано от lakosste
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, от четене по форумите се насочих към Ромпетрол сега ме карате да се замисля. В кой град е това?

 

Добре де, от МаксМоушън реват в БМВ форума, един колега прецака дюзи на 100к км (само и единствено макс моушън е зареждал).

 

Имах вяра в Шел Нитро+ и там ме развенча нвкой, че били шит.

 

Аз къде сега да зареждам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, от четене по форумите се насочих към Ромпетрол сега ме карате да се замисля. В кой град е това?

 

Добре де, от МаксМоушън реват в БМВ форума, един колега прецака дюзи на 100к км (само и единствено макс моушън е зареждал).

 

Имах вяра в Шел Нитро+ и там ме развенча нвкой, че били шит.

 

Аз къде сега да зареждам?

От задния двор най-добре. От кладенеца. ;)

 

Докато се луташ, чудиш и т.н. той животът й минал два пъти.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, от четене по форумите се насочих към Ромпетрол сега ме карате да се замисля. В кой град е това?

 

Добре де, от МаксМоушън реват в БМВ форума, един колега прецака дюзи на 100к км (само и единствено макс моушън е зареждал).

 

Имах вяра в Шел Нитро+ и там ме развенча нвкой, че били шит.

 

Аз къде сега да зареждам?

Само предположение е това .Не мога да твърдя ,а може да си му е дошло времето на егр-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.