Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте и от мен със Shkoda Superb 2005 131 Hp


Alien7

Recommended Posts

Здравейте!

От скоро съм горд собственик на Shkoda Superb! Уникален автомобил, особенно в сравнение със старият ми миниван... Колата (засега) се държи много прилично и уж всичко й е наред, като изключим някои неща, които леко ме дразнят и ще опиша по-долу:

1. Предните светлини в купето не работят. Задните са си ОК.

2. Датчиците за отваряне на предните врати не работят и след отключване колата не отчита че си влязъл. След някакви секунди се самозаключва и ако си си оставил ключа вътре ... шанс.

3. Няма индикатор че си забравил фаровете включени. Може ли да се добави такъв?!

 

Някой да е имал подобни проблеми с датчиците и да ме ориентира колко би трябвало да струва отстраняването на този проблем? До колкот знам, за електрическите неща се плаща "на час" и е малко "ами зависи колко време ще отнеме..." и някакви други такива отвлечени времеви интервали, обърнато в пари - "зависи за колко голям балък те претеглим"

 

Благодаря на всичи взели отношение по темата предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, добре дошъл и честито за новата кола!

 

Направо на въпроса:

1. виж дали плафоните на са позиция която предполага никога да не светят т.е. да не взимат предвид отворена врата. Виж дали крушките са здрави, също така.

2. имаш "изгоряло" / неработещо микро ключе в шофьорската брава - стандартен проблем. Лекува се за около 40-60лв с ново ключе или 70-80 лв с нова полска брава.

3. следствие от не работещото микро ключе в шофьорската брава т.е. компютъра на колата не разба, че си отворил вратата за да те информира, че си забравил фаровете включени.

 

Ремонта на бравата може да стане на няколко места с докаана ефктивност в зависимост, в кой квартал живееш. Единият вариант, за който се сещам е в Люлин, другият е в Герман. Има теми в белият списък.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

Така по-имат смисъл нещата... Крушките изглеждат здрави и плафона е на рпавилната позиция. Бушонът за вътрешното осветление също е ОК... Явно ще трябва да се диагностицира по трудният начин

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.