Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Премахване на Symphony "с подръчни материали"


Recommended Posts

Здравейте колеги, в колата съм със Symphony и не смятам поне за момента да го бутам, тъй като екстериора с това CD за момента много ми допада и поради тази причина си поръчах USB/Aux Interface, който пристигна днес и се уговорих с продавача(От Холандия), ако има проблем да го върна и да заменя стоката, паралелно с интерфейса поръчах и джаджите с който CD-то се премахва или преведено буквално от английски "ключовете за премахване", но тях ги поръчах от AliExpress и не знам дали изобщо до Коледа ще успят да дойдат, а се разбрах с продавача в едноседмичен срок да му върна отговор и съответно продукта, та идеята ми е дали има някакъв вариант да извадя CD-то без тези джаджи и съответно без да увреждам CD-то. Благодаря предварително !

 

П.С. Пускам снимка на CD-то, тъй като, до колкото съм запознат има и Symphnoy вариант за Octavia.

 

15055834_10202579603048068_9150414298620

Редактирано от igyumishev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си изрязах една лента 4 или 5 мм на гилотина от ламарина с подходяща дебелина. След това си срязах дев ленти от нея. Така и не си поръчах ключове за сваляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант и с ленти от кредитна карта. Отиди някъде, където слагат аларми и прерисувай шаблона на един лист от техен ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.