Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2017 - Поръчки


Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • PRR

    3

  • roodnb

    3

  • kukumitcin

    2

Най-много писали в темата

+3 с опция за още 1... И ако има от миналогодишния, бих взел 1 и от него, да си имам!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички поръчки в темата и направени на лични съобщения са приети и продължават да бъдат приемани ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които поръчаха в темата, на лично съобщение и във фейсбук. Календара е готов, отпечатан и ще може да го окачите на стената преди Коледа.

 

Раздаване.

- за София, тази неделя, 18.12.2016г., се пада да има регулярна среща пред НИМ, на която всеки ще може да вземе заявените бройки. Линк към темата, следете последните й страници.

- за страната ще изпратя в понеделник всички бройки, за които ми е даден адрес за доставка, във вторник ще ги получите. Който не ми е дал адрес/офис на Еконт, сега е момента да го направи.

- който е възпрепятстван да посети срещата в София пред НИМ, моля да ми даде на лични съобщение адрес за доставка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-голямата част от календарите бяха изпратен днес с куриер за цялата страна, за София повечето бяха раздадени вчера на срещата пред НИМ. Към момента има останали 15 заявени бройки, които или не са били взети пред НИМ, или не ми е даден адрес за доставка.

 

Хората, които имат да взимат заявени бройки и все още не са се свързали с мен да уточним доставката са:

miro_vtu,  Aleksander и Sleit123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Цецо не ме изпревари и да вземе моя с неговия, ще ги взема аз, Юли. Все още не съм се прибрал, но скоро и това ще стане. За съжаление не мога да дам конкретна дата, когато ще мога да ги взема (ако съм аз). Ще се пробвам между Коледа и НГ, че да не ги возиш насам-натам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннах, днес, на галиарда (galliard33) но късно , към 23:00ч. Утре ще се чуя с него и ако няма възможност да мине да го вземе, ще мина аз. До 20:00 съм на работа, предполагам , че някъде към 20:40 ще мога да дойда.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли , нямаше как да дойда на 18-ти бях дневна смяна :/ на следващата редовна среща ще гледам да мина :) Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.