Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изгоря ми бушон на кората която е над акумулатора


lari1964

Recommended Posts

Може ли някой да ми каже каква може да е причината да ми изгори бушон на това място. Имал ли е някой подобен проблем. Бушоните са едни ламаринки над акумулатора и по-точно изгоря ми бушона като застанеш срещу колата пред двигателя от ляво на дясно втория бушон. Като изгоря и прекъсна цялото захранване и колата спря, за малко да се запали покрай него мястото е разтопено. Предварително ви благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нещо свръхестествено да ти изгори бушон точно там :D

 

Лош контакт, некачествен бушон, ред причини ;) Ако не е пострадала самата букса на бушончето, сложи си ново и гледай да не халтави, че да е ОК контакта :) Иначе - такива табла в продавалника ги има - сменяш и се радваш на живота ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Ще ви кажа как си реших проблема и вече нищо не грее. Отидох и се консултирах с един майстор и той ми каза че от нагряването се е получила хлабина в кабелната обувка. Стегнах с големи клещи обувката към кабела и с голям поялник и калай ги запоих. Така реших проблема. Този кабел е за подгрева на свещите и при студен двигател консумацията на ток към свещите е голяма и при хлабави контакти се получава греенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.