Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Октавия 3


megalodon

Recommended Posts

Миналата седмица си добавих още една екстра и ми я приеха(взеха ми парите де).Та може би е възможна промяна до определена дата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    11

  • gdadov

    9

  • megalodon

    8

  • Kr.Nikolov

    6

Най-много писали в темата

Понеже и аз добавих още някои неща, дилърът ми обясни, че в общи линии докато не стартират с производството, има вариант да се добавят още неща. Аз, обаче, приключих. Надявам се за следващата ми кола да не цепя стотинката накрая и да имам възможност за повече екстри, но за момента - толкова. Искаше ми се да сложа отопление на предното стъкло, но върви с отопление на седалките и още 800 лева нямам, при условие, че се наложи и да доплащам 432 лева за аларма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам,че е. За съжаление, прехвърлих вече с 1к сумата, която си бях определил, а още 800 лева ще ми дойдат съвсем отгоре. Ако можеше само подгряване на стъклото, щях да се замисля, но върви с подгряване и на седалките. Очаква ме и сериозен ремонт, та не мога да си позволя повече от това. Знам, че някой ще каже, че на фона на парите, които давам, 800 лева са нищо, но все пак трябва да спра някъде...

 

Благодаря за пожеланието и съветите.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека направим следното уточнение, след като говорих с дилърите от ЕТ. Конфигуративни промени по колите могат да се правят до 30 дена преди определената седмица за производство. Автомобилите минават някаква комисия в завода и след това от там не приемат промени.

При мен случая е точно такъв, т.к. искам да сменя въпросните седалки и единствения ми шанс бил да се опитат да продадат автомобила с избраната от мен конфигурация и аз да поръчам отново. Шокиращо е до каква степен нямат никакава гъвкавост относно промените, особено на фона на това, че желая да направя промяна, от която Шкода биха спечелили допълнителни 1000лв. Отделен въпрос е колко зле е сегашния конфигуратор на компанията.

Така де, мисля това е полезно да се знае от вси1ки и да мислите каквито и да е промени до 30 дена преди влизане на колата в производство...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека направим следното уточнение, след като говорих с дилърите от ЕТ. Конфигуративни промени по колите могат да се правят до 30 дена преди определената седмица за производство. Автомобилите минават някаква комисия в завода и след това от там не приемат промени.

При мен случая е точно такъв, т.к. искам да сменя въпросните седалки и единствения ми шанс бил да се опитат да продадат автомобила с избраната от мен конфигурация и аз да поръчам отново. Шокиращо е до каква степен нямат никакава гъвкавост относно промените, особено на фона на това, че желая да направя промяна, от която Шкода биха спечелили допълнителни 1000лв. Отделен въпрос е колко зле е сегашния конфигуратор на компанията.

Така де, мисля това е полезно да се знае от вси1ки и да мислите каквито и да е промени до 30 дена преди влизане на колата в производство...

Няма нищо шокиращо. Те произвеждат по 1 милион единици от доста сложен и скъп продукт. Да си променят плана за следващите 30 дни си е доста гъвкаво. Това е сериозно производство, не е майтап и няма как да ги интересуват 1 000 лева повече, понеже "БВП" на Шкода е някъде към 50% от този на България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, естествена кожа се слага само на L&K. Всичко друго е с изкуствена.

 

LK също е с изкуствена кожа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, дилърът ми сподели, че до момента мапа кафяво са внесени само 2... ;) Ще съм много фЙЕшън, поне за известно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с какъв вид гуми ще бъдат обути колите като пристигат зимата.Дали трябва да се отделят пари и за зимни гуми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, специално питах - единствено с летни идват, независимо кога. При мен сигурно няма да се наложи тази зима да купувам, макар че не съм сигурен дали не го предпочитам... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.