Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко се ъпгрейднах.


Recommended Posts

Ай, честито, официално!

2011-12, 4х4, ръчка, 170 кончета (докога ли?), доказан произход, реални километри... Ако смяташ следващата седмица само с една снимка да минеш - няма да стане, хахаха! Онова "бебе" живо ли е за ските или да взема друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Изглежда много добре. Надявам се скоро да я видя на живо. Иначе наистина много скромен снимков материал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супъб, като супърб, отстрани изглежда както отпред.  :) Нормално.

 

Няма кривини, няколко дефекта по боята, т.е. външен вид като за моя кола :) Какво да му снимам, не си падам по тия работи, тя даже и тая снимка не съм я правил аз :)

 

Засега ми е малко странна на каране... Като параход е. Свикнал съм с по-нервен автомобил, ама ще се сработим някак си.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супъб, като супърб, отстрани изглежда както отпред.  :) Нормално.

 

Няма кривини, няколко дефекта по боята, т.е. външен вид като за моя кола :) Какво да му снимам, не си падам по тия работи, тя даже и тая снимка не съм я правил аз 

 

Засега ми е малко странна на каране... Като параход е. Свикнал съм с по-нервен автомобил, ама ще се сработим някак си.

 

 

Ееее Цецо ...  :banger_2:  Честит да ти е парахода ! Много безаварийни километри , да служи вярно и стотици интересни места да посетите заедно (в това не се съмнявам  :tongue_1: ) .За снимките , споко ...ще те заместим  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромно заглавие на темата :)

Честито, Цецо. Много безаварийни километри ти желая. А като не ти се снима, ела на следващия НИМ, Марто май би те отменил :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Цецо. Със здраве и безаварийно да си го ползвате.

Бавен бил, тежък бил и т.н.....Голяма работа е Супърба. Вече си в Първа класа! Лукс категория. :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Със здраве да го търкаляш и само консумативи и гориво да ти иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, като няма снимки, добре. Ама раздуй малко. Дай малко инфо. Разкажи нещо. 

От кога търсиш Супърб. Нов внос ли е. ИталЯнка, швейцарка, От човек в Бг. ли? Пробег? Цената каква е? Колко свали на пазарлъка. :)

Дай малко клюки. Даже не си писал какъв е. Добре, че по гредите на тавана се ориентирам за комби.

Нил та е срам! Велко написа повече неща от теб за колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, пак е нещо. НЕ мога да следя всичко. Особено пък в "продава", където малко неща/да не кажа нищо/ ме интересуват.

А и за един от тези автомобили вече си има тема, където да се представи.

Къде да ровя да го търся. Че имало обява някъде си за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, от нашенско е колата. Въобще не съм го търсил. Просто изпадна оферта, харесах го и те така. Сив, комби, четирикрак, кюнец 170 магарета. Няма някакви особени екстри. Ама има това, което аз исках - комби, големия мотор и ръчна кутия и 4х4 , те мойте екстри ги има. Километрите му са прилични 180к, то аз на по-малко никога не съм имал ;)

 

Това е. Нито съм го търсил, нито съм го чакал, нито съм го гледал по витрините, сънувал... Никаква романтика, не е като типичните теми в тоя раздел. Затова и не се пуснах да пиша просторно.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да, лаконичен си. То това представяне не е само за мен. Поне 99% от четящите форума ще им е интересно за колата.

Прочетох мненията и в другата тема в "Продава".

Имал си право на непосредствен избор. Екстрите не карат колата. Прагматично решение. Споделям твоето мнение.

 

На късмет да ти е и щастливи километри! :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.