Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фиш и електронен фиш.


nikolayadm

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Четох, четох, четох и накрая от това което разбрах, нещо не е как трябва. Би трябвало да падат по давност някакви неща, но това не се случва. 

 

 

 

Като електронния фиш никога не ми е връчван и до колкото разбрах давност не тече до момента на връчването му, но според мен този от 2011 година би трябвало да го няма ? Или нещо аз не съм допрочел или има нови изменения ? Ако може някой, който е в материята да каже ? Поради някаква причина не ми запазва таблицата в поста и заради това я поствам като прикачен файл. 

 

Като проверя в НАП за задължения:

post-17073-0-53339400-1485940755_thumb.png

Редактирано от nikolayadm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те отлежават 2 години в КАТ, и после като идат в НАП още 5 години май е давността. Но и аз не съм 100% убеден това. Аз пък имам платен фиш, издаден от Карнобат. В последствие имах работа с НАП и излезе,че не е платен. Трябвало да ходя да се разправям някъде си ми ти, и понеже не ми се занимаваше, и им казвам "ок, удръжте си го от парите които имате да ми давате". И си мисля,че с това приключва въпроса с  милиционерите :) Обаче на следващата година, пак в НАП и фиша си виси! Ебаси тъпаците  :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.