Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

радио/навигация за yeti


mehudi

Recommended Posts

Здравейте,

 

както споделих, разбиха yeti-то и откраднаха радио-то. съответно застрахователя не признава липса и ме чака купуване на ново радио/навигация. оригинална навигация от еуратек струва към 2-3 хил лв, което май е безсмислено.

 

в aliexpress и подобни сайтове навигация за yeti върви към $250 - моля някой да сподели дали е купувал и монтирал китайска навигация на yeti - какви са вчепетленията от монтажа и експлоатацията.

 

предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така не е признал откраднатата навигация.. Пускай жалба. На какво основание ?

Пише си в офертата ти при закупуване на нов автомобил , какво включва оборудването  и мултимедията е упомената .За какво плащаш  тия застраховки иначе.. 

Не се примирявай,търси си правата !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така не е признал откраднатата навигация.. Пускай жалба. На какво основание ?

Пише си в офертата ти при закупуване на нов автомобил , какво включва оборудването  и мултимедията е упомената .За какво плащаш  тия застраховки иначе.. 

Не се примирявай,търси си правата !!!

 

отговориха ми най-официално, че според общите им условия липси не се признават. пуснах жалба, разбира се, но шансът клони към 0. същото казаха и в еуратек - липси не се признават - можело сам да си ги "липснал". не харесвам израза, но в случая е "българска" работа - презумпция за виновност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой застраховател вече не признава липсващ детайл от автомобила. Дори и джантите да ти откраднат пак си назад. Последните които предлагаха опцията да изплащат липсващи елементи бяха Алианц. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ти си нямаш друга работа,ще си разбиваш чисто новата кола да си крадеш радиото.

Това е като при мен..след ПТП спуках чисто нова гума която не ми я признаха,защото,ако дота и е по-стар от 6 месеца,автоматично се води изхабена на 40% Безумие.

По темата,чувал съм добри неща за разните китайчета,нека някой запознат колега да те насочи към правилния избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост нещата седят точно по този начин. Наскоро на един приятел му разбиха колата. Откраднали му медията климатичната инсталация и фаровете. Застрахователите отказали да покрият щетите за нито едно от тези неща. Както mehudi каза, това се смята за липса и не влиза в застраховката. Изключителна тъпотия според мен. Това ме подсети да прочета подробностите по договора ми с Алианц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Никой застраховател вече не признава липсващ детайл от автомобила. Дори и джантите да ти откраднат пак си назад. Последните които предлагаха опцията да изплащат липсващи елементи бяха Алианц. 

 

това не е вярно, на мен са ми изплащали щета за липсващо/размонтирано заводско радио и счупен прозорец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от клаузата на полицата. Има такива полици, на които плащат и за откраднати джанти! Също така фактор е и брокера, ако е "силен" и ти завежда щетите, грижи нямаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не е вярно, на мен са ми изплащали щета за липсващо/размонтирано заводско радио и счупен прозорец

Към коя застрахователна компания и кога?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте Колеги,

 

И на мен ми се ще да чуя компетентни мнения за подмяна на мултимедиа на Йети.

Аз съм с оригинален Blues, но вече нямам компютър, на който мога да записвам дискове, а качеството на радиото е плачевно (незнайно защо :?).

 

Поздрави,

Жоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката. Автоджамбазите нямат спиране, тъй като се намират под политически чадър. Застрахователите пък стават все по-нагли...., явно е необходимо повечко дела да им се образуват, с хубави адвокатски хонорари и раздути разноски за експертизи. Ето едно предложение за радио от мене. От китайците е, но хората са доволни - за "Шкода" се поръчва noname, за да работи управлението от волана:

 

https://www.aliexpress.com/item/RCD330-Plus-6-5-MIB-UI-Radio-Green-Backlight-For-Skoda-Octavia-fabia/32788359768.html?spm=2114.13010308.0.0.anOW8N 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.