Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1, AHL, automat


Recommended Posts

Сегашните ти са с ЕТ 43, ако не бъркам и 6.5J, а оригиналните 15ки за октавия са 6J ЕТ38. Т.е. тези са прибрани с 5 мм спрямо, това което трябва да бъде и за това ти опира на тежестите. Другия вариант ти е ковани тежести.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегашните ти са с ЕТ 43, ако не бъркам и 6.5J, а оригиналните 15ки за октавия са 6J ЕТ38. Т.е. тези са прибрани с 5 мм спрямо, това което трябва да бъде и за това ти опира на тежестите. Другия вариант ти е ковани тежести.

Напълно вярно!

Днес взех едни джанти от Пловдив от едно момче, които са с ЕТ38 и след като демонтирахме моите се оказа наистина, че са с ЕТ43. Сега няма никакъв проблем и стоят много по-добре, защото са пребоядисани в черен мат.

Благодаря за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено май кутията ми е за ремонт.

Вчера ходих до Търговище и днес се върнах и минах 400км. Забелязах, че като подавам газ и се получава едно странно "плаване" на оборотите - с по 50-на оборота все едно плува стрелката и някак придърпва ( не знам дали е от кутията ама на мен така ми се струва ). Освен това на два пъти ми направи следното: при подадена газ и ускоряване сменя предавките и от 3-та на примерно 80-90 стига до някакви обороти, тръгва да превключва и все едно се форсира ( приплъзва ) и рязко вдига около 1000 оборота и след това с придърпване зацепва 4-та.

Продължава да зацепва веднага задната, а на директната някой път зацепва веднага с удар ( на 15-на превключвания един път ), но в повечето време има задържане от няколко секунди до зацепване.

Не знам дали има някой, който да оправи в Стара Загора добре кутията или ще се наложи да ходя до София, но не знам дали за един ден ще стане ремонта...

С две думи съм леко отчаян...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Вече и с автопилот за 85 лева всичко :)

 

http://prikachi.com/images/725/9082725F.jpg

 

За който иска да си поръча на нормална цена: https://ru.aliexpress.com/item/For-VW-Golf-4-Jetta-MK4-IV-Bora-Cruise-Control-System-CCS-Stalk-streering-wheel-handle/32788413562.html?spm=2114.13010608.0.0.lL7B9B

Редактирано от Mendeleev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.