Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Джанти 16ки 5х100


davidvr

Recommended Posts

 Продаваме такива. Купихме ги без обявено междуцентровото разстояние, а продавача не можа да ми отговори. Проверих в нета и се оказаха с 5х112. Пратиха ги, харесаха ни много и ги платихме. След седмица проверих и се оказа (поне според мен), че не стават за О2. От Сеат Алтеа 2011 са, ако ви харесат проверете и вие да не ги разхождаме напразно. Обявата ни е малко под вашата - от baticho. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам комплект железни със зимни гуми Континентал 850 5х100 15', на един сезон. Тази зима не влезнаха в употреба, Прави без лепенки качваш ги и караш.  Гарантирам за качеството и състоянието. За цената ще се разберем. - 380лв , ако не ти харесва - предложи, готов съм да обмисля предложение.

Тишо 0885515315

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.