Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заповядайте на тестдрайв на ŠKODA KODIAQ и ŠKODA OCTAVIA Facelift


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

Тази събота, 18ти март, ŠKODA KODIAQ  ви кани на тест драйв! Бъдете сред първите, които ще тестват  най-новото попълнение в семейството на ŠKODA – кросоувърът KODIAQ. Насладете се на забележителна комбинация от мощен дизайн, обширно вътрешно пространство, изключителна функционалност, най-съвременни асистиращи системи и иновационни решения за свързаност. Ще имате възможност да се запознаете и да тествате и OCTAVIA Facelift! Най-продаваният модел на Шкода в НОВА, върхова форма! Изненадите, обаче, не спират до тук  Екипът на Шкода, е подготвил и много забавления за малки и големи: специално офроуд трасе, музика и стена за катерене за най-малките!
 
Очакваме ви в събота, 18 март, от 10:00 до 17:00 часа, на ВИП паркинга на София Ринг Мол.
 
Повече за събитието може да научите от фейсбук страниците на Еуратек ООД и Шкода клуб България.
 
Допълнителна информация за ŠKODA KODIAQ.
 
Допълнителна информация за ŠKODA OCTAVIA.
 
Тази неделя се пада да има клубна среща пред НИМ. Предлагам да я изместим с ден по-рано и да се видим на тесдрайва ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА" предложението, и ще отида на теста определено. Януари тази година направих един едночасов тестдрайв на Кодиак, по времето когато имаше най-много сняг и мога да кажа че впечатленията ми са отлични за мечката на Шкода. Кодиака който карах беше с двигател: бензин, TSI / 110 kW / 150 к.с., 6DSG, 4x4 и ниво на оборудване "Стайл". Любопитен съм какво е поведението на мечката с ръчна скоростна кутия и дизелов двигател, но ще видим какво са ни подготвили домакините? Много ще се радвам ако докарат и RS на Октавията - с 245-те коня, но ми се струва че времето няма да е подходящо за бързо каране. А и няма да има най-вероятно затворена отсечка за пълна газ?

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях ги и двете преди малко в центъра. Първите ми външни впечатления бяха за две криви коли :) Хаха, знам, ще свикнем с времето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, да не си гледал през обло и изкривяващо стъкло? :) Kodiaq-а съм го разглеждал подробно в шоурума. И много ми хареса. Като стойка, визия и интериор. Много неща в него ми допаднаха, включително и дребни детайли като автоматичните предпазители за вратите. Идвай утре на тестдрайва, ще видиш колко бъркаш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с гледане отвън не става Юли, качи се и подкарай някоя от тестовите мечки? Аз искам да пробвам тази с ръчните скорости, че нещо не съм фен на автоматиците. До утре?

:plate_skoda:

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше страхотно преживяване, отидох най-вече за да видя мечката с ръчни скорости. Но отново ми се падна автоматик, явно съдбата нещо друго има в предвид, но не съжалявам. Колегите които не можаха да дойдат изпуснаха много, но им пожелавам следващия път да имат удоволствието и кефа да подкарат новия Кодияк и фейслифта на Октавията? :welcome_all:  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах късмета, да попадна на Октавия с 2.0 TDI 150 коня,с 6 степенна ръчна кутия. Поне така каза човека от Шкода за конете и мотора :D Аз, като я запалих реших, че е бензин. Возихме се до Бистрица и колата ме изкефи доста. Изпреварването с нея е просто разминаване с неподвижни обекти :D А на задната седалка, жена ми с двете деца казаха, че има място за още един. Не можах да се огледам за другите екстри, мотора и комфорта ми бяха напълно достатъчни. На тази генерация са докарали доста добро окачване, не се усещаше люлеене, а и волана е доста добър. Сравнявам я с Октавия 1,на която си трябва доста завъртане за да завие. Личната ми Фабия има подобно поведение, но пък е по маломощна. На околовръстното и направих едни 170 км/ч, от Симеоновско до мола, е така, все пак бях подписал декларация :D Беше забавно преживяване. Благодаря на организаторите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за забавата. Пуснах някои от моите снимки в тема във Фото и видео материали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.