Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със заключване на задна врата Skoda Roomster


Chochare

Recommended Posts

Привет колеги, днес установих, че една от задните ми врати не иска да се заключва, зимата имах чат пат проблем с нея при отключване, но мислех, че е от студа или нещо подобно, сега обаче изобщо не иска ни да заключи ни да отключи( не издава звук самата машинка) казвайте какво се прави. Годината е 2008 на производство на Румстара. Поздрави ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравей колега!

 

Допреди няколко дни имах същия проблем но вече е решен.

Посъветваха ме да отида при някоя фирма която поставя аларми. Така и направих,

но оттам направо ми казаха, че няма да могат да отворят вратата. Спасението било

автотенекеджия. Закарах колата при първия за който се сетих и човека ми каза,че 

това бил чест дефект при VAG. Каза, че ще я направи но начина е следния:

- чупи старата брава

- купувам си нова.... предложи той да я намери(гледах цените по магазините с резервни части

не ме натовари и с 1 лев)

- монтаж на новата брава.

За цялата работа с труда и новата брава ми взе 100лв. Сега вратата се отваря и затваря като нова.

Между другото докато чакахме да доставят бравата ми оправи няколко дреболии без да съм го молил

за това.

Дано да съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.