Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

полиране на фарове


Recommended Posts

Колеги моля препоръчайте читаво място за полиране на фаровете на мойта колица О1 в София. Искам да помоля и за съвет дали е по- удачно да се лакира или да се постави фолио след полирането. Всички мнения са добре дошли .Благодаря Ви предварително .

Поздрави !

 

п.с. разгледах няколко теми във форума , но или са " старички " или просто няма това което ме интересува , затова отварям нова ! искам да отида при " проверен " човек , а не на някоя автомивка само да ми вземат парите и да направят бог знае какво с фаровете .

Редактирано от ohboli19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за тъпия въпрос, но полировката не се ли прави на пластмасовите фарове? На О1 би трябва да са само стъклени? Може да съм пропуснал някоя новост :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви колега.Темата за geraka я четох преди да отворя темата тук, но там пише " оригинални" фарове , ами ако се окаже че моите са афтърмаркет !? А за втория линк , такай не става ясно в кой град работи въпросния човек.

Аз исках да разбера за човек който някой от колегите е посетил и от когото има добри отзиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлега аз моите си ги полирах сам, даже като си монтирах лупите във фара измих отвътре стъклата /пластмасовите/. И аз съм фейса не е въобще кои знай каква философия. Някъде ги пръскат с лак, а някъде слагат фолио. Аз моите на 2 години веднъж повтарям полирането и всичко си е ОК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно щях да питам защо не си ги полираш сам? Елементарна работа е и материалите са евтини, и общо взето за половнн ден ще си готов и с двата фара. Във всеки магазин за авто бои ги има материалите и ще ти дадат съвети кое как да ползваш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам че се изкушавам за " художествена самодейност " , но предпочитам да си платя на някой по- сръчен и правил процедурата многократно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Стара Загора ще ти ги полирам без да ти взема и лев. По една биричка докато пием и ще са готови!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че обикновено фаровете са поопушени и замърсени и отвътре, така че полирането е половината работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова сложно колкото беше описал колега от форума. За 2 часа отворих и монтирах лупите. Tези митове, че било сложно и по-добре не се захващай не важат.  Руснаците в youtube са показали много добре как става на октавия facelif!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.