Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Масло от Маxcar.Bg


Recommended Posts

Здравейте! 

Другарчета някой купувал ли е масло от този сайт? Решил съм да си поръчвам масло в промоция, но не ми се иска да се натреса на някакъв абсолютен фалшификат.

https://maxcar.bg/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bushido

    8

  • Pepino

    6

  • Цецо75

    6

  • shaft

    5

Най-много писали в темата

на клиото сложих мотул закупен от тях ,изглеждаше оригинален колата върви добре

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://fanshop.vwclub.bg/categories.php?cid=6 за този ти гарантирам че са оригинални вземат ги от вносителя prospeed

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за какви гаранции става въпрос, но Prospeed не е вносител на Мотул. Вносителя е друг, а prospeed от къде го взимат нямам идея. А за макскар - не бих рискувал да сипя нещо в колата си, което е със съмнително ниска цена. Пепи е прав, че пазара е залят с ментаци и копия. Внимавайте, ниската цена има причина да е такава. Ако беше просто търговска политика, нямаше да има търговци, които да държат по-високи цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на лично проверен на 100% онлайн магазин.

http://autozone.bg :) проверено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя цената като е висока нали не може пак да е менте.Веднъж съм купувал масло от Макскар и не намирам никаква разлика с това от вносителя освен цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://autozone.bg :) проверено.

Аз без да искам съм се снабдил с една туба Мотул от тях и в най-скоро време ще го сипя в колата и ще споделя впечатления след 300-400 км.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажеш колко коня ще вдигне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три пъти съм взимал масло(Кастрол едж) от Макс кар и нямам оплаквания. Последният път си взех и Бардал БДЦ и колата го "харесва" :)

 

Във WV форума има доста положителни мнения за сайта - което ме накара и аз да им стана клиент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прежалих се и поръчах масло на VAG 5/30 и филтър пък каквото излезе. Като покарам малко ще изкажа мнение, но такова по-скоро би било полезно след 7-8000 км. Тази зима изкарах с Титан на Фукс 5/30 и определено не съм много доволен. Направи ми каша по капачката иначе започна да го похарчва от 8000 нататък, като долях около 0.5 литра с Кастрол 5/30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чука, тропа, харчи го, разход вдига (двигателят де, не маслото) и работи по-различно - това е за познавачи.

 

Една стара хитринка: Вдигаш щеката и с два пръста (палец и показалец) пипаш малко масло от щеката, събираш ги и отдалечаваш (все едно показваш на келнера “едно малко“) и гледаш, дали се образува стволче от маслото между двата пръста, ако прекалено бързо се разпада - много е тънко/воднисто и ще иска смяна скоро, защото е загубило свойства, ако пък прекалено бавно тече - значи не е течливо, тоест тръгнало е да “мутира“ в грес/гняс и пак иска смяна... За сравнение, същото нещо пробвай с ново масло от тубата и ще разбереш колко голяма е разликата.

 

И още такива бабини деветини. Баеш, баеш... и дошло време да продадеш колатааа... Ето така минава времето - неусетно и без ремонти. :)

 

И в кръга на шегата: “Резливите“/вкисналите масла пък, също не са добре за двигателя. Получава киселини от тях. За аутозоун.бг гарантирам, че маслата им са пресни, току що издоени, и няма да има проблеми.

 

И сега сериозно: Няколко човека познавам, които купуват от тях и никога не е имало проблеми! Аз съм пазарувал също за другата кола, доволен съм!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чука, тропа, харчи го, разход вдига (двигателят де, не маслото) и работи по-различно - това е за познавачи.

 

Една стара хитринка: Вдигаш щеката и с два пръста (палец и показалец) пипаш малко масло от щеката, събираш ги и отдалечаваш (все едно показваш на келнера “едно малко“) и гледаш, дали се образува стволче от маслото между двата пръста, ако прекалено бързо се разпада - много е тънко/воднисто и ще иска смяна скоро, защото е загубило свойства, ако пък прекалено бавно тече - значи не е течливо, тоест тръгнало е да “мутира“ в грес/гняс и пак иска смяна... За сравнение, същото нещо пробвай с ново масло от тубата и ще разбереш колко голяма е разликата.

 

И още такива бабини деветини. Баеш, баеш... и дошло време да продадеш колатааа... Ето така минава времето - неусетно и без ремонти. :)

 

И в кръга на шегата: “Резливите“/вкисналите масла пък, също не са добре за двигателя. Получава киселини от тях. За аутозоун.бг гарантирам, че маслата им са пресни, току що издоени, и няма да има проблеми.

 

И сега сериозно: Няколко човека познавам, които купуват от тях и никога не е имало проблеми! Аз съм пазарувал също за другата кола, доволен съм!

Накрая става въпрос за maxcar или auto zone?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От MaxCar не съм пазарувал изобщо нищо, не познавам никой около мен, който да е пазарувал от там и да ми е казал, не мога да дам никакво мнение за хората... Аз говоря само за autozone.bg - там съм пазарувал и знам за какво става дума. Доволен съм. :) Който ме познава знае, че съм адски дразнещо педантично животно и не бих сложил каквото и да е на моя кола, или на хората около мен, без да съм проверил всичко много внимателно предварително. Не обичам да ходя на майстор "наслуки" и "на сляпо", също така и не обичам да пазарувам на случаен принцип. ;) Само 100% проверени и проучени неща.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, там маслата са истински.

А в https://maslo1.com ментета ли са?

Редактирано от fuse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам също мнение по конкретното питане, но бих споделил за едно място, от което доста доволни хора има. Кардепо.нет (на латиница де) - доста добри цени и както казах - добри отзиви за масла, акумулатори и т.н. В момента имат масло VAG 5W30 (от онова, фабричното, зеленикавото в официалните сервизи) в разфасовка от 5 литра за под 80 кинта. Явно е на промоция, щото литровите опаковки са си на цена 30+ кинта. Реших да го споделя т'ва място, пък някой ако му хареса - да се възползва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам също мнение по конкретното питане, но бих споделил за едно място, от което доста доволни хора има. Кардепо.нет (на латиница де) - доста добри цени и както казах - добри отзиви за масла, акумулатори и т.н. В момента имат масло VAG 5W30 (от онова, фабричното, зеленикавото в официалните сервизи) в разфасовка от 5 литра за под 80 кинта. Явно е на промоция, щото литровите опаковки са си на цена 30+ кинта. Реших да го споделя т'ва място, пък някой ако му хареса - да се възползва

Под капачката тубата запечатана ли беше с целофан?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, колега. Аз не съм взимал. Споделям мнение просто. Приятели го ползват за сервиза си, както и за техните си коли. Хората си разбират от работата и казаха, че от там пазаруват отдавна. Добре било заредено и директно жулят на ниски цени, а не като останалите - "цената е 5-стин леа, ма поне си пич като те гледаме - ей ти 45% отстъпка". Там нямало отстъпки - директно на ниски цени продават. Сега, колко е читаво и дали е истинско - никаква идея нямам. Близки са ми хората, които дават feedback - нямам съмнения. Но, всеки си знае :) Преди два месеца го гледах точно т'ва масло като трябваше да сменям на колата - 140 лева близо беше. Са нямам идея що е под 80... Видях като го наливаха в кола - изглеждаше си чудесно, никаква разлика с другите масла, които съм "пипал" и виждал. Може би ще го пробвам и ще драсна. Като цяло съм доволен от Xenum и смятам да си джиткам и на новата кола с такова, но не пречи да сложа от т'ва VAG масло и да му врътна някой километър, за да видя к'во-що и да дам и аз мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апропо, някой пробвал ли го е това оргиналното масло? Дето си е в сива туба на VAG. Наистина от половин година рязко поевтиня, в момента масово го има за около 80 кинта тубата по всички търговци.

На VW феста го продаваха, ама не можах да намеря някой да ми каже нещо смислено за него. Само едни девойки бяха зад щанда.

 

Отстрани техен колега подметна - май го бъркат от Шел за VAG, което на мен ми звучи по - скоро отказващо...

 

Като ги питах в ЕТ - а ний такова не сипваме, само Кастрол... т.е. полезни както винаги.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ, сигурно не сипват ШЕЛ... Пфф, изумявам се ежедневно на адекватните им отговори! 

 

Иначе ВАГ групата от тази година ползва ШЕЛ за заводско масло! А не марката е от значение, а пазара за когото е произведено самото масло. Всички ползват готови бази, само ги мешат и бутилират!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.