Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 1, ALH, automat


Recommended Posts

Здравейте.

Понеже продажбата на другата кола се закучи, а имам да връщам пари за моя жалост се налага да пусна да продавам и Октавията, която взех преди 2 месеца и ще гледам как ще се развият нещата...

 

Година Март 2003

Пробег 234,400 км

Гориво Дизел

Скорости Автоматични

 

Мощност 90 к.с.

Кубатура 1900 см3

Брой врати 4/5 врати

Цвят Бял

Особености и Екстри

Комфорт: Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба, Алуминиеви джанти

Сигурност : ABS, Airbag, Ксенонови фарове, Халогенни фарове, ASR/Тракшън контрол, Парктроник, Имобилайзер, Центр. заключване, Застраховка

Друго : Автопилот, Серво управление, Бордови компютър

Допълнителна информация

Шкодата е на 234500 км, но се кара всеки ден, така че км-те се променят. Три ключа с дистанционни ( колата беше само с един, но аз обучих още два ). На 232400 км са сменени масло Тотал и 4-те филтъра. Също така ново масло и филтър на скоростната кутия, която превключва гладко – следваща смяна след 58000 км. 4 нови подгряващи свещи. Отпред чисто нови дискове и накладки. Преден и заден парктроник, който работи доста точно. Отлично работещ темпомат монтиран пак от мен. Дневни светлини и би-ксенон. Чисто ново радио с usb с 2 години гаранция. 4 нови говорителя отпред и отзад. Чисто нов подсилен 77Ah, 780A испански акумулатор. Сменени 4 тампона на предното окачване с нови. Лети джанти с чисто нови на 2000 км летни гуми с гаранционна карта. Комплект зимни гуми Континентал, като двете са на 5000 км, а двете са на 200 км с 2 години гаранция, купувани средата на Февруари тази година. Нов термостат и сменен радиатор. Зареден и отлично работещ климатроник. Реален разход в града 8-9 л/100км, а извън града 5-6 л/100км. Малкия данък, който е платен за цялата 2017 година. Гражданска на 2 вноски, като първата вноска изтича края на Септември 2017г. Годишна винетка за 2017г.

Колата до преди 2 месеца е карана в София и поради много външни забележки е пребоядисана по каско през Декември 2016!

Нещо, което може да е нормално за стар автомат, но може и да не е, че автомата като се включи на директна малко забавено тръгва. На едно място ми казаха, че това е нормално за толкова стар автомат без типтроник, но да се знае.

Другото е, че сложихме както се казва "чип", но работи по следния начин: с натиснат до 75% от хода на педала на газта не се задейства, а като се натисне повече от тях се вдигат нютоните и мощността се повишава ( каза ми, че става около 115 к.с., но не съм обеден и затова не гарантирам точно колко кончета става ). Так, че ако се кара нормално си харчи нормално и само ако се натиска здраво се увеличава разхода.

Като забележки мога да кажа следните:

- Вертикалното регулиране на посоката на потока въздух не работи, но за това не ми остана време да го оправя.

- Салона има забележки, но аз съм го облякъл преди 1 месец и сега няма видимо нищо.

- Изпрал съм щората на багажника, но не ми остана време да изпера тапицерията в багажника.

 

Ако някой не желае да вземе втория комплект зимни гуми ще намаля с 300 лв цената.

Тук снимки: http://www.cars.bg/c2105581

Цена 6600 за форума.

Колата се намира в Стара Загора.

За контакт на лично или на 0988/773351 - Стоян.

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Цена за форума 5300, като на място може минимален пазарлък :)

Редактирано от Mendeleev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Автомобилът е продаден. След като уважаван човек от форума ме подведе за него най-сетне се отървах. Лек ден ви желая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... Кой е този човек? Сподели ако имаш желание и с какво те е подвел. Да знаем и ние. Не беше ли удовлетворен от покупката, когато я направи? Т’ва, да се отървеш от колата, звучи като доста главоболия да си имал с нея? Що така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам желание да отправям негативизъм.

Всичко е вече минало.

Изобщо не бях доволен от колата, но аз съм си виновен, че съм доверчив и не разбирам от коли.

Както се е пее в оная песен " ... но всичко е точно... "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...значи добре, че си я продал! Дано следващата да е читава и да донесе само положителни емоции!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.