Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поръчка за Супершкода - Май 2017


Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

понеже в другата тема вече доста хора са изявили желание, отварям нова тема, в която можете да пуснете своите заявки.

Ако има желаещи да се заемат с обобщаването и поръчка - да не се притесняват да декларират желанието си тук  :hi:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се с това http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-II/Octavia-II-04-12-shift-knob-plate-in-RS-design-6M

Octavia II 04-12 - shift knob plate in RS design 6M Cat. number: O2-SHPL-6C
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Т'ва си го взех от ЕураТек за 18 лева по спомен и го имат налично. Не знам дали си струва да взимаш подобно за същите пари и да го чакаш...+ някакви средства за транспорт. Ако знаех, че има с vRS лого щях да поизчакам, но...

Аз също чакам някой да изяви желание за главно действащо лице, че не ми се прави кредитна карта заради една поръчка. И съм си приготвил 4 неща за колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва си го взех от ЕураТек за 18 лева по спомен и го имат налично. Не знам дали си струва да взимаш подобно за същите пари и да го чакаш...+ някакви средства за транспорт. Ако знаех, че има с vRS лого щях да поизчакам, но...

Аз също чакам някой да изяви желание за главно действащо лице, че не ми се прави кредитна карта заради една поръчка. И съм си приготвил 4 неща за колата

 

Супер, благодаря за инфото колега.

Ще проверя дали го имат все още и ще пиша дали отпадам от поръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз отпадам с поръчката, Еуратек ще го имат налично около 15ти Май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям това за 120 ката, но мога да го платя след 15ти, преди това съм пас http://www.superskoda.com/Skoda/Universal/Original-Skoda-Autoas-FIRST-AID-KIT

 

Аз се отказвам от аптечката. Излязоха ми други разходи, за апокрифни части и няма как да ги пропусна. Извинявам се много.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А при тези общи поръчки как се процедира? 

 

Ако ще си поръчваш само джанти си направи една регистрация и си ги поръчай, за да ти дойдат до адрес, иначе ще ги изпратят до адреса на този, който прави поръчката.

ПП: цената за доставка е 39,99E.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги,

 

тъй като до сега не съм правил поръчки през сайта, моля за информация кой и кога прави общите поръчки, на кой се дават паричките и така.

 

Също така ме интересува колко излиза крайната цена за тази поръчка:

 

http://www.superskoda.com/octavia-ii/interior/skoda-octavia-ii-boot-netting-system-original-skoda-auto-a-s

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега!

 

А каква е цената на тази и каква е разликата с предишната, тъй като поне аз не откривам...

 

http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-II/Octavia-II-Combi-04-13-boot-netting-floor-system-original-Skoda-Auto-as

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук можеш да ги проверяваш, от сайта на супершкода си взимаш каталожният номер, две позиции над цената.

Това е за втората

DMA620003 МРЕЖА БАГАЖНИК 66.91 лв.

Нямам си идея каква е разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря!

 

Установих че едната е за Октавия 2, а другата за фейса, но според мен тази от 2-ката ще стане и за фейса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.