Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

felicia 1.9d не иска да запали


Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем. Колата отказа да пали стартера върти нормално , но неможе да запали,лампата за подгрева изобщо не светва. Крушката е здрава затова се усъмних в блока за управлвние на двигателя (едно малко по-голямо реленце) с хиляди мъки намерих такова и госмених и колата запали веднага. Изминах около 30км без никакв проблем,на следващият ден ситуацията е същата. Лампата пак не святка и колата не иска да запали. Моля за съвет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени сензора за температурния режим ,, топъл - студен'' мотор , намира се на изхода на малкия кръг към радиатора . Има и теми за това в раздела

даже има и псевдорешение на проблема , при което  се ,,лъже'' модула с външен резистор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да справих се, смених датчика и всичко се оправи. Благодаря за отговора, в последствие видя че има тема във форума. това с лъгането с някави съпротивления ми се вижда апсолютно безмисленновсичко свърши за две минути и13 лева!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да качиш снимка на "блока за управление на двигателя", който си сменил.И аз имам същия проблем, но при мен не пали топла.Темп. датчика го смених и дори правих схемата с резистора, но на топъл двигател не пали.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.