Към съдържанието

skodaclub.bg

Снимка

Технически прегледи Илинден - Информация

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

#1 Mishelle

Mishelle

• Administrator

• Administrators

• 5729 Мнения:
  • Населено място:София
  • Гараж:
    На два етажа, парно, топла вода и тоалетна.

Публикувано 31 май 2017 - 16:54

Представям ви един модерен пункт за извършване на ГТП (годишен технически преглед). Пункта е изключително чист и спретнат, а персонала любезен и най-вече приветлив. Лично на мен ми е далече, но независимо от това всяка година ще минавам през половин София, само и само да си направя прегледа при тях. Защото си заслужава. Другото му предимство е, че работи събота и неделя. Което е голямо удобство за хората, които са заети през работната седмица. На територията му има много добра гумаджийница, в която момчетата работят с удоволствие и професионализъм.

Адрес: гр. София, ж.к. Света Троица, ул. Пловдив 21 (вижте картата по-долу)

Работно време:

понеделник до събота: 08:00ч. - 20:00ч.

неделя: 09:00ч. - 17:00ч.

Цена за клубните членове срещу представяне на валидна клубна карта:

-за леки автомобили: 34 лв.

-за товарни автомобили (с N1): 38 лв.

Телефон за контакт:

0888 754 925 и 0899 122 234

Карта на района. Пункта е маркиран с червения кръг:

Прикачен файл  karta_GTP_Ilinden.jpg   144,66K   1 Брой сваляния

#2 Боре

Боре

• Клубен Нотариус

• Фен на клуба

• 1551 Мнения:
  • Населено място:Sofia
  • Гараж:
    Skoda Superb II 3.6FSI; VW Golf+ 2.0 TDI - a.k.a. The Undead, powered by Pepino; Yamaha Majesty 400 i

Публикувано 16 декември 2017 - 21:38

Днес, отново останах приятно изненадан, от отношението на собственика на комплекса, както и от работата на сервиза за гуми.
След уточнението, че не бързам, сваляне на джанти 19-ки и фланци, баланс и монтаж на 17-ки, съответно - вадене от автомобила и прибиране в него, всичко отне 20 минути и непонятната за мен цена, от цели 24 /двадесет и четири/ лева !!!
При това, като обикновен клиент, без клубни отстъпки /такива не са договорени със сервиза за гуми/, но няма и смисъл, при тези цени.
Работят ВСЕКИ ДЕН, до към 19.30 часа!!!
Определено, вече са ми фаворити!!!
Препоръчвам с две ръце!

П.С. Впрочем, собственикът е закупил и съседния УПИ, в който ще строи, оборудва и ръководи, автосервиз, с което ще "затвори кръга", дано стане факт, по-скоро!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни