Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моят Супърб 2012 ТДИ


Kograman

Recommended Posts

  • Отговори 308
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Kograman

    133

  • shaft

    29

  • Milen Dimitrov

    23

  • Цецо75

    20

Най-много писали в темата

В момента съм с 225/50/17 зимни има вече втора зима ми се струва, че возят по-твърдо от 225/40/18 (летни).

Може и каучука да се е втвърдил.

 

Като цяло смятам, че за градски условия (предимно) 17-ката е по-разумен вариант.

 

Аз лично карам с 18-ки лятото и така ще си я оставя. Колата с 18-ките изглежда просто по различен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това, което виждам аз, 17ки дават само на 3.6цата :) Което е друго тегло, мощност и прочие.

Отзад на капачката пише от 16 до 18.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



4х4 е голяма работа.Днес сутринта му се накефих максимално. Няма колвози, няма партини от снегорини, просто си върви все едно е сухо. Кеф.. , за "ужас" на комшиите smile.gif


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ти току що уби коня с лопатата. Дано всичко да е наред покрай теб и скоро се похвалиш с покупката на още по-хубава Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не е Шкода :)  Хюндай на 2г.

 

Някой ден, отново ще си взема Супърб.

Редактирано от Kograman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква беше причината за смяна на автомобила ( техническа или просто ти омръзна )  ?

Безаварийно с Хюндая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодата е в перфектно състояние.

За двата двата дена в новият собственик след 500км, е очарование. Не може да и се нарадва. Никога няма да продам автомобил със скрити проблеми. Искам да спя спокойно, с чиста съвест. За 10 месеца и направих 5к км. Карах я колкото да я разтъпча.

От две коли в момента и близко бъдеще нямам нужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.