Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кърпички за замъглени и потъмнели фарове


Recommended Posts

Здравейте колеги ,

 

Някой ползвал ли е от тези кърпички:

 

https://www.olx.bg/ad/polirane-na-farove-s-moderna-tehnologiya-samo-za-2-minuti-ID6wbGA.html#5a7da13818

 

Има ли доволни или недоволни ? Много се чудя дали са ефективни ? Може и на лични ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да ме извиниш колега, нищо лично и не се заяждам, но това звучи като панацея за всички известни видове "рак"!!!

Изгорялата и респективно потъмняла пластмаса, как точно ще стане прозрачна, с "вълшебната" кърпичка и препаратът с който е напоена ?!?

Звучи като типичен "капан за наивници" -20 лева, какво толкова...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова питам колега . На мен също ми звучи доста нереалистично макар , че гледах в нета разни клипчета за тези кърпи ! Докато не видя бг клипче или някой да каже,че ги е пробвал и е доволен не мисля да съм поредния шаран :) поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То може и да има някакъв ефект за известно време, докато не падне слоя нанесен от кърпичката и след това да станат пак зле, ако не и по-зле. Най-добре си е полиране на фаровете по класическичт начин и запечатването му след това с подходящи препарати или защитно фолио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замъглените фарове са в следствие на изгорял/остарял и прочие слой на пластмасата на фара. Единственият вариант това да се оправи е този слой да бъде отстранен. Последното става само с полиране. Като е доста важно след полирането да се нанесе защита на фара. В противен случай сравнително скоро ще изглежда по същия начин. Освен това, както можеш да се сетиш колега, полирането не е нещо, което можеш да правиш до безкрай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.