Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Като загрее гасне !


krasipask

Recommended Posts

Колеги отново пиша от името на брат ми !

Споделям дословно какъв е проблема: Има Фаворит '92г. Когато загрее оборотите падат на 0(нула)(стрелката пада).Има ток,върти,но не-пали има и бензин.След един час ,когато се охлади пали. Според него е датчика за оборотите на празния ход. (нов датчик не може да намери- няма на Ст.гара и в ауто-кели ако някой знае от къде да намери).

 

п.с. и аз да добавя ,че преди месец беше разглобявал карбуратора за почистване.при което е бъзикал и клапата за смукача ..

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това имате в предвид : http://www.autoparts.cz/shop/photos/products/int/AP13852A.jpg?actual=1807201715141724, от петък го има налично в магазина на Ст. гара .

 

Колата има ли LPG ? 

Редактирано от rgc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да- това е !Ел.клапан за празен ход (вчера го нямаше в магазина) В петък ще дойдем ..

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е клапана за гориво няма да пали и студена ;)

Ако е бъзикал празния ход да почне от там - на смукач оборотите трябва да са над 1000 , като загрее около 800 т.е. да си поиграе малко и ще ги оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Проблема е отстранен. Брат ми е сменил въпросния Ел.клапан за празен ход и колата е ОК .Каза,че оборотите са се стабилизирали !

Поздрави :)

Редактирано от krasipask
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.