Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дистанционно за аларма


Recommended Posts

Здравейте,

имам следното дистанционно:
Може да я видите тук.

За съжаление основния бутон се износи, но дистанционното си работи :( Второ дистанционно нямам. Реших, че е време да го оправя този проблем... и попаднах в някакъв филм на ужасите :( Алармата е слагана от ЕураТек при закупуването на автомобила. След хиляди питания разбрах, че най-вероятно алармата е Вега и е била предлагана от Импас 56. Импас вече не се занимава с тази дейност, а в ЕТ нямат останали дистанционни. Единствения вариант, който ми предлагат (ЕТ и Импас) е да си сменя алармата... Пробвах с автоключари... нито имат такава (или подобна) кутийка, нито може да се копира кода... Във форума намерих подобна тема за Юлиан в Перник, който може да направи от това сгъваем ключ, но той вече не се занимавал с това.... Та последната ми надежда е тук (преди да отида и да сменя алармата).
Има ли някои изостанало ненужно такова дистанционно? Не е нужно да е работещо или самата кутийка да е здрава - на мен ми трябват само бутоните.
Или пък ако знаете някой майстор, който може да копира кода и да го сложи на друго дистанционно? Варианта със сгъваемия ключ е много ми хареса, но не мога да намеря човек в София, който да го направи.

 

P.S. Хора, как качвате снимки в постовете????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата е Вега да, италянска мисля че беше. И аз съм открил същото инфо, даже ходих до човека от Перник, но той каза че няма как да стане на сгъваем ключ понеже трябва да се направи нова платка и т.н., Влади от Люлин също каза това. Модела мисля че се водеше KMR-101 или 102. Най-добре отиди да ти сложат някоя българска и така или следи обявите в олх, понякога излизат оферти с ключове и такова дистанционно.

П.С - бях изнамерил и схемите за свързване, ако ти трябват мога да се поразтърся и да видя дали ги пазя.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Или виж това :)

http://www.avtokeysoft.com/Обучение-на-дистанционно/14

Надявам се да ти свършат работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.