Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За кой е глобата


octaviaia

Recommended Posts

Мдам, не снима там - трудно ще й е да го направи :) Както и тази на околовръстното на Шел-а - не снима в посока Княжево... 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Не знам кой е казал, че е празна, но не си спомням да е била празна някога... 

Аз казах, че е празна, защото миналата зима се изплющях през нея с над 80 (бЕх сА замисУил) и нямаше светкавица, радар детектора мълчеше, няма и фиш.

Тази камера е една от тези, на минаване покрай които радар детектора прибръмква (между другото го прави само в посока към Румънското, при качване към Кулата не), а ми се е случвало да минавам, когато някоя кола прелита през нея и тогава детектора направо се побърква. През лятото имаше един период повече от седмица да мълчи като партизанин на разпит. Значи пак трябва да е била празна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи са я местили, ясно... Аз ходя през седмица-две до района около ромънското по задачки и винаги я гледам, че там са й диодчетата и т.н. Ясно - да'сайбе, там минавам бавно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.