Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове за мъгла


vladkant

Recommended Posts

Здравейте, някой преправял ли си е фаровете за мъгла (тези които са с лупа и са в основния фар) в основни фарове.

Лично за мен са безполезни за мъгла и ми се иска да ги ползвам като основни фарове, само че светят на 1.5 мт от предницата. Махнах пластината която е вътре но стана по зле. Трябва ли изцяло да ги сменям или има начин хем да светят концентрирано хем малко повече от 1.5 мт

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че за О1 става дума. Те са неподвижни по спомен. Рефлектора на основния фар се движи нагоре-надолу, но те са неподвижни. Няма вариант да се повдигнат (поне по спомен). Единствено ако някак повдигнеш целия фар, на така ще отидат в небето къси/дълги. А и с тези лупи не знам дали ще постигнеш хубава осветеност, че да заместиш основния фар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвах ги за мъгла, не останах доволен :( предпочитам тези които са на бронята долу. Сега търся някакви които да мога да сложа в решетките и да мършат работа при мъгла.

Забравил съм да напиша- окти 2003 година.

За момента ги ползвам само вечер в градски условия където е осветено, за извънградско си ползвам основните с къси и дълги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лещата на тези фарове е направена да свети точно, както си свети. Няма вариант да и промениш фокусното разстояние. Може да си купиш друга леща и да я сложиш на мястото на тази. Но, както са написали по горе, няма как да я движиш нагоре или надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 4-5 години съм сложил ксенон на лупите - много добре се получава, свети добре и НЕ заслепява!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не искам да се движат нагжре на долу. Ако може поне да не светят на 1.5 мт а поне на 3 мт от колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.