Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за избор на бензинов двигател


M.Marinov

Recommended Posts

Здравейте, обмислям покупка на нов Супърб и съм се спрял на двигател 1.4 TSI 150 к.с., имам обаче известни колебания дали няма да дойде малко слабичък за това купе(макар и да е 1,4 тона). Дали може някой, който има преки впечатления над 1.4 на Супърб да сподели?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 1.4TSi но на Октавия.За килограмите на Октавията(1269)двигателя е идеален!Никъде и при никакви обстоятелства,не съм усещал недостиг на мощност.Виж,на Супърб според мен,този двигател ще малее.Казваш 1400кг.а смяташ ли пътници,багаж...като го натовариш килограмите стават други.Моят съвет е,да се насочиш към по голям мотор.Не че с 1.4 няма да върви,но някакси не му приляга на този голям параход двигател от миксер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.