Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща Тракиец - Организирано тръгване на 29.09.17 /петък/


sharpshooter_

Recommended Posts

Привет Колеги,

 

Есенната среща наближава и в тази връзка пускам тази тема за колегите тръгващи от София, които имат желание да пътуваме организирано към хотела. За мен поне винаги е било изключително приятно и емоционално да пътуваме в колона за дадено мероприятие, събитие, или просто разходка.

Както знаем, настаняването е възможно едва след 14ч, заради което предлагам да направим сборен пункт в 13ч на бензиностанция Лукойл - намираща се на АМ Тракия 1-ви км (в непосредствена близост до гуми Диана).

Линк за улеснение http://www.bgmaps.com/link/32333640f4fd8ba78a02fcb65ea63e0e

 

Ако сметнете, че предложените локация и/или час не са подходящи, или удобни, дайте друго предложение, с идея да бъде удобно за всички.

 

Ако има мераклии за организирано пътуване и в събота - предполагам може също да се уговаряте тук.

 

...и една две снимки от миналогодишната среща, ей така за настроение  :P

post-11404-0-50681300-1506415254_thumb.jpg

post-11404-0-63276800-1506415282_thumb.jpg

 

До скоро  :flag_skoda:

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще тръгвам в Петък, около 17-17:30. Ако има желаещи, може да сформираме колона към Тракиец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид , че незнам точно колко ще работя , немога да се ангажирам с организирано пътуване ... ако се освободя по-рано ще гледам да се включа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, предполагам ще се позамотаме с цигарка и кафе в ръка и няма да тръгнем точно в 13:00.

С други думи, не виждам причина да не те изчакаме на бензиностанцията  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината е, че жената е на работа до ОКОЛО 12:30, което около понякога нараства с 1 час. Не ме чакайте, знаете че ще ви догоня  :running:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, знам,особено ако води Малкия....макар че вече турбиниран, току виж вдигнем 100км/ч  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойко, видЕ ли сега какво си направил - http://www.cars.bg/offer/c2294059

...да го пусне в продажба...направо си го отвратил от колата...

 

В страни от това, мисли вариант за модификация на спирачките, или направо с добавяне на парашут в багажника....че при тия скорости  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.