Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia - ABT Sportsline


gemballa

Recommended Posts

Днес се натъкнах на интересна разработка http://www.abt-sportsline.de/en/skoda-tuning/fabia/fabia-from-0115/equipment/

 

Хубавото е че гаранцията си важи, минус е цената :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е цената? Аз порових малко, и не можах да намеря данни.

Иначе за гаранцията изпитвам подозрения дали българският вносител ще я признае както правят в Германия, например. 

Дано. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Новина, че ще има все пак Fabia RS излезе:

 

http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/32457-skoda-vyzrajda-hot-hecha-fabia-rs-kato-hibrid/

 

Не се споменава кога, но е интересно решение - хибрид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано след като видях Шевролет Волт , хибридната технология нещо не ми се нрави ... нещо като смарт устройствата - всичко могат , ам нищо добре ... и с хибридната технология е същото - нито добър бензинов , нито добър електрокар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано след като видях Шевролет Волт , хибридната технология нещо не ми се нрави ... нещо като смарт устройствата - всичко могат , ам нищо добре ... и с хибридната технология е същото - нито добър бензинов , нито добър електрокар.

Уважаеми Дон Чичи, напълно съм съгласен с вас!

Добре, че това е настоящето, а не бъдещето, макар да не мисля, че ще е много по-различно.

Всеки път, при такива примери, си спомням филма с Уесли Снайпс и Силвестър Сталоун, "Разрушителят"...

Да пази Рогатия, от такова бъдеще!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като видях McLaren P1 много харесах хибридните технологии  :banger_2: Много зависи какво е изпълнението. Ако допълнителният мотор задвижва другата ос, то тогава се получава не само подобрена мощност, но също така и подобрено сцепление ( 4x4 ), и в градовете, където това се измерва, занижени вредни емисии за ограничен пробег. Така че ползите са много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме кефи концепцията на Тесла , но не е достъпна ... ако имаше възможност аз лично бих карал и само на биоетанол , но пък не се предлага .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.