Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавиа 2- няколко въпроса


mravcho

Recommended Posts

Зравейте. Искам да ви попитам за няколко неща. След смяната на Шкодата ми, реших да се върна към марката, защото колата доста ми допада. Но вече с лек ъпдейт. Новата е 1.6 ТДИ 105 к.с. 2012. След 9 бензинови автомобила на газ, първия дизел върви отлично. Та.... към въпросите

 

1. Ако колата се "чипне" със 15 конски сили, ще има ли проблеми за двигателя? Един квартален майстор ми каза, че маховика заминавал така...?

 

2. Искам да сменя задната облегалка, с такава с подлакътник. Еднакви ли са облегалките на хечбек и комби като размери?

 

3. Виждал съм багажници на 2 нива, второто е повдигнато с около 10 см, на комбитата го има повече.

 

https://www.google.bg/search?biw=1366&bih=603&tbm=isch&sa=1&q=octavia+2+cargo+floor&oq=octavia+2+cargo+floor&gs_l=psy-ab.3...8572.9966.0.10101.6.6.0.0.0.0.93.539.6.6.0....0...1.1.64.psy-ab..0.0.0....0.t491reaG80o#imgrc=Z-NC8N9vgS56UM:

 

Мога ли да сложа такава ..."кутия" в хечбек?

 

4. Музиката в колата е "Swing", но искам да сменя волана с мулти такъв. Възможно ли е, и какво е нужно за това?

 

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега, да те радва много и безаварийни километри. Относно въпроси 2,3,4 отговора е Да . За въпрос 4 напишете в търсачката "смяна волан октавия 2" или "мултиволан октавия" има колеги минали през процедурата и са описали необходимите части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро , честито за новата придобивка. за Т4 аз минах по този път но на 2 преди фейса слагах фейсов мулти волан. играчка малко е. Търси се опеделен модул от твоя тип или се проверява дали твоят поддържа мулти волан. Ако имаш въпроси с радост ще помогна с каквото  мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпрос 3 може и направи сам

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията и отговорите.

За пода на багажника.... това от клипчето е практично, но изработката не е това което търся. Ще търся оригинална кутия.

Как да проверя какво има по колата и дали има нужда от нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.