Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Напречни греди за шкода Супръб 2 комби


Recommended Posts

Продава се оригинални напречни греди за Superb 2 комби, възможно е да стават и за Октавия комби. 4 работещи ключалки с 2 ключа. Имат леки следи от употреба, липсват гумените уплътнения отгоре.

 

160лв

 

0888 981 448 Самуил

 

038317956-big.jpg

038317955-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стават за Октавия комби ще ги взема. А може ли снимки да видя кое точно уплътнение липсва? И да попитам, стойки за колела, дали ще се “фитнат” в улея? Че имам едни греди, но улея е тесен за Тюле-то...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност ела да ги сложим.И гредите и багажника. Отгоре на улея ги няма уплътненията. Така ги взех , ще попитам да ги потърсят но не възлагам много надежда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стават за Октавия комби ще ги взема. А може ли снимки да видя кое точно уплътнение липсва? И да попитам, стойки за колела, дали ще се “фитнат” в улея? Че имам едни греди, но улея е тесен за Тюле-то...

Стойките на Тюле стават, но трябва да са с болтовете, и да се вкарат в улеите, защото гредата е дебела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стойките, които имам в момента са с подобно захващане. Така, дали биха станали? Че нещо не можах да се ориентирам за т'ва. че "трябва да са с болтовете". И още една питанка (уж се вижда, ама знам ли...) Има ли обезопасяване на самите греди, в смисъл - да не може да се измъкне самата стойка? Защото стоките имат заключване на рамената, които хващат самите рамки на колелата, а закрепването им за гредата е само с "палчета". Там нямам ключ за съжаление. И ако се освободят от палчетата, могат да се извадят от самите греди в комплект - стойка и колело. Ама до колкото мога да видя - няма как да се обезопаси самата греда срещу такова изваждане... Явно ще трябва да сменя стойките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

038335357.jpg?r=0

 

Ако все още са налични гредите, да попитам... Оказва се, че основата на стойките за колела, които имам/ползвам, влизаща в улея на гредите е широка 2 сантиметра... Това показва календара :)

Ако мога да помоля, за размера на ширината на улея на гредите - ще съм много благодарен. В момента не съм в Бг, иначе да съм минал отдавна за проба директно. Даже ми е неудобно да ангажирам някой да ходи да мери и да се занимава с моите неща, ама ако не питам - отговора винаги е "не". Ако са подходящи гредите за мен - положението "заспива" и ги взимам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално! Еднаква е ширината. Ако до Коледа не са заминали гредите - отнасям ги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Привет, колега! Аз вече съм на линия, а ако са налични и гредите все още - драсни ми едно ЛС с адреса ти и времето през което е удобно да мина да пробваме със стойката за колелата, за да съм сигурен, че ще станат нещата и да ги отнасям гредите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 7 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.