Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Superb - Euratek - 1.8tsi


inetsov

Recommended Posts

Не бих казал,че ги скатават,а просто много хубавите коли заминават веднага при хора,които не се чудят,а действат на момента,ползвайки вътрешна информация,коя бива и коя-не.Еегати дългото изречение направих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен случай, преди да купя супърба от частно лице. В този ред на мисли се сещам каква е била идеята.

Ходих в ЕТ да питам за условията по оказиона и да кажа какво точно търся. Тогава ми казаха, че има един такъв, който в момента го оценяват и могат да го запазят.

Предполагам нещо подобно се е случило.

 

А, аз толкова дебнех да видя на Милен старият Супърб :) беше ми интересно просто :)

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, в крайна сметка къде замина тогава?

Когато търсех Санта Фе-то, точно това бях офериран - да изчакам да дойде някоя хубава бройка, която да отнеса, на доста по-малко пари от тези в оказиона. Тези, които не стигнат до оказиона ги вземат познати и приятели, а и цената е по-ниска, пък и веднага се отървават реализирайки бърза печалба.

 

Например, от клиента я купуват за 10-11 000лв, продават я на “свои“, преди да излезе на обява, за 12-13 000лв, а в оказиона я пускат на 16-17 000лв. :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм го решил, най-късно до пролет 2018 трявба да съм се снабдил.

Не е изключено дотогава да се появи една много добра...Дизел...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами още не съм решил да се разделям с мойта,обмислям вариянти...Иначе е 2014,тди,170 к.с.,4х4,кожа+алкантара,адаптивни биксенони и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.