Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще разрушавам гаража


TheCharmedOne

Recommended Posts

Решил съм да съборя стария си гараж и да си вдигна един нов, който да е по-голям. За целта обаче ще ми трябва фирма, която да изкърти бетона от основите, защото сами няма да се справим. Евентуално след това може да се наложи да махнат къртеното, ако не открия кой друг да го изхвърли. Някой работил ли е с бригади или фирми, които се занимават с това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди до махлата и хвани няколко мангала. като им кажеш че , желязото е за тях. 

 

P.S. Задължително оставяй човек да ги наглежда , да не се окаже че си се разделил и с други вещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Навсякъде има реклами на "кърти, чисти, извозва". Ако наистина работата ти е за грубиянско къртене, тоест тотално заличаване без необходимост да се пази каквото и да е, доста лесно ще си намериш такава фирма. Викаш ги, казваш им "Колко пари", посочваш кое трябва да изчезне и това е. Разгледай налепените обяви по входове, стълбове и в нета. Наистина е пълно с такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля така.

Човека каза че  трябва да се махне бетонен фундамент!!!

Циганите отдавна не работят за едното желязо и освен това "чука кърти и извозва" обикновенно е един корав пич или с някво хилти или с бош 11-стка.

За да се махне бетонен фундамент трябва тежка сила което не става с ръчни машини.Аз съм махал такъв и затова го знам.

Това е тежка и скъпа работа.Правят го специализирани фирми с багер.При мен докато се правеше масов изкоп попаднахме на такъв тежък фундамент.Тогава багериста махна кофата и сложи хидравличен чук.Като натроши бетона после вече го изхвърли с кофата.

Мога да кажа ориентировъчни цени но са отпреди година и половина някъде...

Хидравличен чук е около 60-80 лв на час.Аз пазарих 2 дни 1000 лв някъде беше... 

Изгребването при мен беше на камион.120 лв за курс 13 кубиков.

Може би с един или два камиона ще минеш.Багер тъй или иначе ти трябва да товари.Ако е комбиниран с хидравличен чук това е идеалното.Въпрос на договорка вече.Обикновенно една фирма притежава и багера и камионите защото така прави затворен цикъл и не зависи от други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако викаш мангали тип кърти чисти извозва, може да ти предложат ценообразуване примерно Х лв на чувал, като на въпроса е колко е голям чувала казват 25кг. Викнах такива, дойдоха 2-3 циганета и започнаха къртене чистен влачене и тн по-едно време се усещам за 25-те кг на чувал и вдигам един, то има няма 15 кила. Директно ги събрах да направим пак преговор на уговорката. 

 

Ако ти предложат този начин на ценообразуване си вземи от някъде един кантар за да не им мине номера ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля така.

Човека каза че  трябва да се махне бетонен фундамент!!!

Циганите отдавна не работят за едното желязо и освен това "чука кърти и извозва" обикновенно е един корав пич или с някво хилти или с бош 11-стка.

За да се махне бетонен фундамент трябва тежка сила което не става с ръчни машини.Аз съм махал такъв и затова го знам.

Това е тежка и скъпа работа.Правят го специализирани фирми с багер.При мен докато се правеше масов изкоп попаднахме на такъв тежък фундамент.Тогава багериста махна кофата и сложи хидравличен чук.Като натроши бетона после вече го изхвърли с кофата.

Мога да кажа ориентировъчни цени но са отпреди година и половина някъде...

Хидравличен чук е около 60-80 лв на час.Аз пазарих 2 дни 1000 лв някъде беше... 

Изгребването при мен беше на камион.120 лв за курс 13 кубиков.

Може би с един или два камиона ще минеш.Багер тъй или иначе ти трябва да товари.Ако е комбиниран с хидравличен чук това е идеалното.Въпрос на договорка вече.Обикновенно една фирма притежава и багера и камионите защото така прави затворен цикъл и не зависи от други.

Къде хвърчиш,бре човек?За гараж говорим-точно за един ден с Бошове 11 двама човека ще е изкъртено и изчистено.Човекът е от Монтана,не от Ню Йорк.Предлагаш му цена,за която ще едва ли не ще си построи гаража!Не си работил май скоро тази работа?

По темата:не се занимавай с циганета!!!

Редактирано от desislav stanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В крайна сметка екипа на stroizone успя да се справи много добре. Бях викнал някакви други, дето им попаднах на обявата в някакъв сайт, дойдоха работиха 1 ден и повече не се и появиха. Другата фирма свърши работата за 2 дни и си изнесе всичкия боклук, който направи. Много съм доволен.

 

А относно това да викам цигани.. няма как да стане..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цена колко ти излезе колега,че и аз трябва да събарям изцяло моя,който обаче е с бетонна плоча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.