Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задържане на спирачки


mitkofabia.tdi

Recommended Posts

Здравейте,от скоро де сдобих с фабиа 1.9 тди много съм доволен от колата, но забелязах, че може да има задържане на спирачката отзад. Странното е ,че когато пусна по инерция колата напред не задържа , а когато вкарам задната се чува едно леко скърцане отзад. Какво може да е причината ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро имах проблем със задържане на задните апарати. Профилактика с смяна на маншоните... Сега е супер, но при мен по инерция като пуснеш и спираше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен се оказа крив супорт- някой беше 'раздвижвал' апарата с чук. Открих го чак след като си купих нов апарат след като съсипах едни накладки и правих два пъти апарата, който привидно изглеждаше напълно изряден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене феродо.Скоро ми ги смениха.На задна имах едно чукане/отпускане/.Сега го няма.Малко зор видяха с прибирането на буталата,но си имаха приспособление за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.