Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не се управлява дясно механично странично огледало Фабия 2


stocher

Recommended Posts

От известно време дясно странично огледало не ми се движи нагоре-надолу, а само наляво-надясно.

Не е електрическо, с жила е. Преди нагласях отвън с ръка и си стоеше в положението, в което съм нагласил. Сега се връща в долно положение.

Ръчката за управление стои в долно положение, на лявото огледало е в средно положение.

Накакви идеи?

Доста теми препрочетох, но не стигнах до решение. Засега мисля да го застопоря в някакво приемливо положение, докато намеря решение.

Предполагам нещо се е откачило или счупило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем с Полото. Огледалата там са с жила и минават през едни фиксатори (пластмасови). От стареене ли, от какво е, не знам, но едното беше излязло от въпросния фиксатор и правеше същите мизерии. Сваляш кората на вратата и просто го притискаш в леглото.

Дано и при теб да е така.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Най вероятно е това, разглеждах снимки на нови огледала и горе долу се запознах с устройството му.

Има ли някакви особености при свалянето на кората, на щипки или болтове е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам че това съм го правил на vw polo, там са "щипки", винтове има на дръжката. На октавията съм свалял кората заради стъклоповдигач и пак е така. На фабията мога само да предполагам как е, но не мисля че ще е по-различно.

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни и тук:

http://www.skoda-club.org.ua/forum/showthread.php?tid=89451

Става дума за другия край на жилата (в огледалото)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.