Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

БУШОНИ...


BECETO

Recommended Posts

Здравейте.Някой може ли да ми каже кои са бушоните за къси светлини на Шкода Фелиция 1,3 комби-2000г.Газ-бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отляво надясно - 7 ми и 8 ми или 9 ти и 10 ти бяха. Набързо , без да гледам схема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Изчезнаха ми късите.И за това искам да проверя първо там,защото крушките са добре.

Ако са здрави, следващата спирка за проверка е превключвателя на кормилната колона , имал съм 4 случая с нагорели и изкривени

контакти и пластмасария .Там има друг лек .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой добре премислен технически автомобил двата фара не са на един предпазител. Ляв и десен фар са на отделни предпазители.

Логично, нали? За дълги и къси е ясно.

Колега провери релето за късите. Ако има такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой добре премислен технически автомобил двата фара не са на един предпазител. Ляв и десен фар са на отделни предпазители.

Логично, нали? За дълги и къси е ясно.

Колега провери релето за късите. Ако има такова.

Жоро , тук си има 4 предпазителя - лява къса , дясна къса , лява дълга , дясна дълга . Релета за къси и дълги при Фела няма.Има реле по линията на фаровете

върши работа и за къси и за дълги.

 

п.п. Не си ремонтирал Мерц А класа - там дългите са на общ предпазител!

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро , тук си има 4 предпазителя - лява къса , дясна къса , лява дълга , дясна дълга .

 

Да, разбрах. Нали го написа. Ама не могат и двата бушона да изгорят едновременно.

Значи какво - ключа къси - дълги. Като няма релета, той заминава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От личен опит провери жълтия кабел на стартера, на мен ми беше направил проблем.

Има резон /смисъл .Точно този кабел участвува в управлението на намотката на релето по линията на фаровете. Но

ако причината е в него , няма нито къси , нито дълги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.