Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дванайсет Шкоди


stratiev auto

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам за продажба дванайсет Шкоди с гарантиран произход, напълно обслужени, нов внос от Швейцария или Германия.

Любител  съм на марката Шкода, като съм се специализирал в ремонта и поддръжката им.

В момента могат да се видят десет от тях, а в много кратък срок очаквам още две Октавии.

Автомобилите са:

-          Октавия 2.0 ТДИ, Laurin & Klement, 2008г.

-          Октавия 1.9 ТДИ, 2009г.

-          Октавия 1.9 ТДИ, 2007г. с автоматична кутия DSG

-          Октавия 2.0 ТДИ, 2010г. с новия фейслифт на Октавия2

-          Октавия 2.0 ТДИ, 2009г. с новия фейслифт на Октавия2

-          Октавия 2.0 ТДИ, 2007г

-          Октавия RS 2.0, 170к.с.,2007г.

-          Октавия VRS 2.0, 170к.с.,2011г. с новия фейслифт на Октавия2

-          Октавия 2.0 ТДИ 4x4 с автоматична кутия DSG , 2012г. с новия фейслифт на Октавия2

-          Октавия 2.0 ТДИ  с автоматична кутия DSG , 2013г. с новия фейслифт на Октавия2

-          Румстър 1.9ТДИ, 2007г

-          Фабия 1.6ТДИ, 2011г.

Снимки и повече информация може да получите на www.stratievauto.com  и на телефон 0887593777. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се радвам да качите дсг-тата 2012 и 2013 в сайта ги разлгедаме и тях. мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега сме се насочили предимно към Октавия.Гледаме и да са по висока година като си избираме и колите.Не предлагаме много амортизирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

От около месец си търся следното:

 

Шкода Октавия 3 2013-2015 с 2.0 дизел - ръчка или автоматик (и на двете съм склонен в зависимост от екземпляра :D) .

Изискванията ми са скромни:

Климатроник

Круиз контрол (обикновен)

Някаква система за помощ при паркиране 
Радио с екран (че да мога да си сложа SmartLink функцията)

 

Живея в град София и съм сериозно заинтересуван от закупуването на подобен автомобил.

 

Поздрави,

Георги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме скоро  една Октавия 3, която ще е от Швейцария, 105 к.с.. Ще я качим в сайта ни stratievauto.com, за да може да я разгледате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последния ред на първият пост има линк към сайта на сервиза. малко трудно се забелязва, но е там в злено  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте колеги,

може да разгледате тринайстата Октавия, която дойде, чрез този линк.

http://www.stratievauto.com/index.php?w=2&d=28&t=78#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, внасяме само дизели. Бензиновите двигатели не са надеждни. Ако искате бензинов може да изпълним ваша конкретна поръчка за бензинов автомобил Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е необходимо вече модератора да се намеси в тази тема. Правилата за писане не допускат търговски обяви, такива които сочат други търговски сайтове и т.н.

Като ще се рекламират някакви автомобили - "нов внос", моля да направите справка в Шкода за всеки автомобил за актуален пробег и да го публикувате за всеки автомобил. Повечето автомобили отвън изминават по 40-50 хил. км. на година. Тоест обикновено кола на 10 години гони половин милион. Все пак е похвално, че продавачът не е накичил рекламираните автомобили с по 120-150 000 км пробег.

Освен това глупости, като "бензиновите двигатели не са надеждни" сигурно се приемат от някои потребители на форума като чиста монета. Това, че поради спада на търсене на дизелови двигатели след скандала с тях се купуват в ЕС на по-ниски цени, не означава, че могат да се дават подобни профански оценки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

От около месец си търся следното:

 

Шкода Октавия 3 2013-2015 с 2.0 дизел - ръчка или автоматик (и на двете съм склонен в зависимост от екземпляра :D) .

Изискванията ми са скромни:

Климатроник

Круиз контрол (обикновен)

Някаква система за помощ при паркиране 

Радио с екран (че да мога да си сложа SmartLink функцията)

 

Живея в град София и съм сериозно заинтересуван от закупуването на подобен автомобил.

+1

Но аз държа на ръчна СК, сервизна история и може и да е малкият мотор 1,6 ТДИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме платен такъв автомобил Октавия 3, бял цвят, ръчна скоростна кутия, 1.6 ТДИ.

Организираме транспорта и го очакваме при нас след 15 дни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

https://www.mobile.bg/11497617494214839

 

Защо пишете глупости ВСИЧКИ ЕКСТРИ ЗА МОДЕЛА някой друг път, може спокойно да напишете Доста екстри, ама всички е пълни глупости, ама пълни.....преден парктроник и заден май няма, ел.седалки няма, шибидах няма и още 10 екстри няма поне.........

Редактирано от Cvetomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.