Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да изберем банка?


The Best Forman

Recommended Posts

Да!

Това, което пишеш за чуждите карти, проблем на 99% няма. На мен ми се е случвало в UK да не мине Мастъркард на Юридическо лице, а на физическо да мине. Има ги тия особености. Също ако разчиташ на Американ Експрес (Пощенска я натискаха здраво докато им бях клиент) в чужбина, може да погинеш зловещо. Иначе в България най-ниските такси за ЮЛ за ПОС са на Транскард. Там уловката е, че не приемат абсолютно никакви чужди карти. Което освен ако не си хранителен магазин, по-скоро не следва да е проблем.

 

Тъй и тъй съм в темата банки... Прескъпата ми ДСК от четвъртък са със сринато онлайн банкиране за ЮЛ. Демек 4 дена ни мога да плащам, ни да видя кой е плащал. Прекраснотия! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mishoo

    15

  • sauber

    12

  • Izolini

    6

  • shaft

    6

Преди 1 час, sauber написа:

Прескъпата ми ДСК от четвъртък са със сринато онлайн банкиране за ЮЛ. Демек 4 дена ни мога да плащам, ни да видя кой е плащал. Прекраснотия! :D

ако те успокоява по някакъв начин - и за физически лица има проблем с банкирането (в петък беше най-зле), но все пак минават преводите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме, щото и личните ми сметки са там :D Вчера видях, че за кратко имам проблем. Но пък един директен дебит, който ми взимат фитнесджийте си е минал. Абе тотал щета са тия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...
На 9.02.2022 г. at 6:14, sauber написа:

.... Абе тотал щета са тия...

От днес не съм на това мнение .. след като получих съобщение някъде пролетта , че спират програмата , по която бях подписал договора за фирмената сметка (и започнах и аз да ги споменавам с добро , защото ми спряха "привилегиите") , прочетох условията и тарифите на други банки (които ми бяха хвалени) и се оказа , че к-ра е същия . Та днес получих съобщение на Вайбър от ДСК и понеже имах време се разходих до най-близкия клон .. оказа се , че като не съм отишъл да им се карам за петте безплатни превода , те са ме потърсили да преподпишем договора по друга програма и вече съм с десет безплатни превода ?

Впечатленията ми от банките са малко и повече негативни , но определено ДСК за сега ми прави повече добро впечатление (с изключение оторозицащията с КЕП , ама него го разкарах)

  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.