Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на "пенсионерско" возило - височко, 4х4, на газ


elmo

Recommended Posts

Да споделя лекото раздвижване по темата. В момента се предлага една 2008 Хонда CR-v от Италия с фабрична газ ръчка. Другото предложение е Каптива 2,4 автомат файслифта без газ, но е млако по-нова и км са по-малко. Цените са близки. Преди време съм се возил в Хонда CR-v, лично мнение много дървено като возия - 500км Сф-Варна се изтормозих на задната седалка. Каптива съм пробвал само градско дизелче, доста приятна изненада за мен беше и то префайс. Някой с впечатления относно здравина, цени резервни части и фабрични дефекти които е добре да се знаят за тези модели? Субарота има из мобилето, но ме е страх признавам. От джамбазин да взимам кола, особено такава която е здрава, но да не взлиза в сервиза за ремонт, че нулите се трупат бързо. Скоро едно прител със Субаро го ремонтира за 2.5к , а ме съмнява да струва повече от 4-5к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субару = сервизче всеки месец. Като ги знам колко са гледани... и какви са им цените на частите и на едни обикновени кабели за свещите :) 

 

Каптивата - нямам много наблюдения, но аз не бих я взел. Смисъл, поизчезнаха от пътя, поизчезнаха от пазара, почти не виждам никакви... това ми говори, че вероятно частите са кът, а цените са интересни :)

 

Хондички виждам, не са се изпарили, като "Черволет"... и все пак... миналата Събота се возих в CR-V и си вози супер яко, особено сравнено със Санта Фе-то, което вози като каруца спрямо Хондата :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Каптива знам за една слабост - амортисьорите. При това са на сериозната цифра от 1200 лева парчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поне много Каптиви виждам всеки ден, явно се движим из разчлични места :). Поразпитах за тези амортисьори, 1200 парчето са оригиналдЪ, саморегулиращи се. Никой не ги взимал, заменяли ги с нормални за по 200-300 лв и не се усещала някаква разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.