Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабиа 1,2 2004 сервизен код


head2head

Recommended Posts

Здравейте на всички. вчера станах собственик на Фабиа 1,2 хечбек 2004. На малкото екранче под скоростомера има символ гаечен ключ и  надпис INSP който мига. Ако някой знае какво означава това или да ме насочи къде мога да открия списък със сервизните кодове ще съм благодарен. И още нещо, ако някой кара такъв модел моля да сподели колко е живота на това двигателче. В момента моята е на 108 000 уж реални. 

Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е дошъл момент за инспекция и най-разумно е да се отиде до сервиз , а не само да се изключи сигнализацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Благодаря колеги, ще се наложи да посетя сервиз защото днес ми светна и лампата с форма на двигателче не знам какво означава колата си върви добре всичко е наред но се притеснявам все пак. 

Ако някой може да каже за какво свети тая индикация ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че еднозначно няма кой да отговори ... причини бол ,като отидете в сервиза и я закачат на компа тя сама ще си каже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минах през сервиза изчистиха го било датчик за студен двигател, искам да попитам на колко километра е препоръчително да се сменя ангренажната верига и какви са индикациите за разхлабена такава. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.