Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2018 - Поръчки


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

мисля че е време за новия календар на марката, та реших да се поинтересувам какво става, кога можем да го очакваме?

 

Поздрави Николай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Календара е на финала на предпечата. По-късно днес ще бъде публикуван тук с възможност за направа на предварителна заявка за него. Подробности в следващия ми пост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Стартира тазгодишната резервация за поредния клубен календар. С риска да се повторя от предходни години, за новите колеги ще го напиша и тук. Календара на Шкода клуб България е колекционерско издание, а не просто поредния закачен на стената календар, който отива в кофата след края на годината. С оглед на това той се отпечатва на драстично по-дебел картон, сравнен със стандартните календари. Размера му е малко по-голям от формат А3. Изгледа е хоризонтален. Всичко това създава една коренно различна визия и усещане. Желанието ни е и занапред да продължаваме да го издаваме в този вид.

 

Доставка. Както всяка година, така и тази:

-за София ще има среща пред НИМ, на която всеки присъствал ще може да си вземе заявените бройки;

-за София, който няма възможност да дойде на срещата - с куриер, Спиди или Еконт;

-за страната - с куриер, Спиди или Еконт.

 

Ако календара ще пътува с куриер, не се притеснявайте. Опакован е добре и до сега нямаме оплакване от транспорта.

 

Крайният срок за поръчка е 17.12.2017г.

 

Календара ще излезе от печат преди Коледа. Гледайки датите, за София има вариант да се видим пред НИМ на 23.12., събота, или делничен ден в периода 27-29.12.2017.г. За страната изпращането ще започне веднага, т.е. ще го получите преди Коледа.

 

Всяка година отпечатваме горе-долу толкова бройки, колкото сте поръчали. Затова молбата ми е всеки, който иска да има от календара, да напише тук, в темата, или да ми изпрати лично съобщение със желаните бройки. За хората, които ще получат календара с куриер, моля да ми пуснат още от сега лично съобщение с:

-желана бройка;

-адрес за доставка или офис на избрания куриер;

-двете си имена;

-мобилен номер.

 

Благодаря още веднъж на всички, които през годината изпращахте своите снимки. За тази година екипа на Шкода клуб България подбра следните снимки и календара ще изглежда така, подреден по ред на корица и месеци:

 

000-Korica-Preview.jpg

 

001-January-Preview.jpg 002-February-Preview.jpg 003-March-Preview.jpg

 

004-April-Preview.jpg 005-May-Preview.jpg 006-June-Preview.jpg

 

007-July-Preview.jpg 008-August-Preview.jpg 009-September-Preview.jpg

 

010-October-Preview.jpg 011-November-Preview.jpg 012-December-Preview.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1бр. и за мен, моля  :plate_please:

П.П. Няма да мога да го взема преди Нова година, но ще гледам да се появя на първата януарска среща

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 брой за мен , само за вземането му ще уточня допълнително , дали ще е лично или с куриер .

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+3бр за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.