Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2018 - Поръчки


Recommended Posts

Ей, и аз искам 1 брой! Благодаря предварително :)

Мине ли Нова година, на първата среща съм на линия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Календарите са готови. Утре, четвъртък, започвам с изпращането им за страната, към хората, които са ми дали адрес за доставка. Тези, които не са го направили още, моля да ми пуснат лично съобщение с техен адрес или офис на куриер (Спиди или Еконт) и да посочат с кой куриер искат да си получат бройките.

 

Получаване за София. Този и следващия уикенд се падат празнични и среща на НИМ няма да има. Предвид ниските температури предлагам среща за утре, четвъртък, 21.12.2017г., от 19:30ч. - 20:00ч., в подземния паркинг на София ринг мол (точно до Икеа), в района на автомивка Маргел. Мястото е достатъчно близко и удобно до НИМ, бонуса е, че няма да мръзнем. За да не се разкарвам залудо до там, моля да потвърдите тук, че сте съгласни. Алтернативния вариант е на същото място, по същото време, но за петък. Не вярвам много хора да останат тук по празниците. Затова, ако не се разберем за тази среща, явно ще направим раздаването на първата януарска среща на НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за обратната информация. Ако мнозинството реши, може директно всичко да остане за първата НИМ среща за януари - 07.01.2017г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес са изпратени всички календари за София и страната с куриер, за хората, които са ми дали адрес/офис за доставка. Очаквайте ги утре, 22.12.2017г.

 

Който ще получава календар с куриер, моля да ми изпрати на лично съобщение: двете си имена, мобилен номер, адрес за доставка (посочете със Спиди или Еконт) или желан офис на куриер.

 

За София явно отпада идеята да се видим днес или утре. Раздаването ще стане на първата януарска среща пред НИМ - 07.01.2018г.

 

Моля всеки, който има заявен календар(и) да направи нужното, за да си получи заявката възможно най-скоро, съобразно горното.

 

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и от името на брат ми! Календарите са станали хубави, днес ги получихме и преди малко коментирахме "април" ; "юли" и "декември" :) :)

Поздрави на целия клуб!

Mishelle, наздраве и на теб!

Весели празници!!!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, благодаря и на двама ви. Наздраве :)

 

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Получих календара и съм впечатлен. Според мен е направен с много вкус и е станал изключително стилен. Адмирации на всички за положените усилия за да се случи. Лично благодаря на Юли, за коректността и на всички Ви желая светли, топли и весели празници. Бъдете живи и здрави, и безаварийна година.

А, - да, и НАЗДРАВЕ, ама и умната !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Ако не е твърде късно да се включа и аз - желая 1бр.На ЛС оставям координати.Весели празници !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, ако не съм закъснял, искам да поръчам два броя календари. тел: 0885-49-49-54 адрес за доставка с.Бело Поле, п.к.2709, Леско ЕООД, база Металснаб за Георги Хадживълчев, чрез Спиди или Еконт, както Ви е по-удобно, с наложен платеж. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте г-н Хадживълчев. В понеделник ще имам информация дали и колко свободни календари ще останат. За което ще ви информирам допълнително на лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.