Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въглеродно почистване на ДПФ филтър


Димитроф

Recommended Posts

Обмислям да пробвам carbon cleaner за почистване на ДПФ и ако може, колеги почиствали филтрите на колите си, да споделят мнение. Удачно ли е изобщо да подлагам шкодичката на това, или да опитам с добавки към горивото.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да нямаш предвид водородното почистване, това при което вкарват водора през кутията на въздушнив филтър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно,до края на годината имат намаление на услугата, но все пак не съм ходил до сега и малко ми е притеснено за ефекта върху колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индикира вече,светват грешките по таблото(inspect+ подрева на свещите+ESP) ,като я понастъпя изгасват, inspecta-a го махнах, но все пак със заравяне на глава в пясъка няма да стане. Дайте препоръка как да процедирам, пари за нов DPF нямам, ще трябва да почистя този(не искам да го махам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази година на VW Fest-a с Фабийката се пуснахме на тази процедура, хората от вън в дните на феста предлагаха безплатно да се тества. При мен не е много меродавно, защотот аз нямам ДПФ, но да си кажа мненито. При мен нямаше почти никакви гадости от ауспуха, наистина педала става малко по респонсив, но нищо друго. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако проблема е във ДПФ а,мисля че някъде предлагаха почистване с машина...нещо около 140-160лв.При тази процедура се смъква филтъра и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.