Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мелодии за звънене в автомобила


bat_ton4o

Recommended Posts

Здравейте. Появи се следния проблем.Преди няколко ъпдейта на софтуера на телефона-самсунг а5 2016, изчезнаха мелодиите за звънене които са в мултимедията на автомобила. Мисля че е от софтуера на телефона, защото когато присъединя друг телефон със стара версия на андроид, мелодиите се появяват.Автомобила е октавия3, мултимедията е болеро. Някой да е имал същия проблем,и да знае решение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

И при мен се появи същият проблем след обновяване на телефона .С друг телефон не съм пробвал ,но тоновете на звънене са, като тези на телефона(SAMSUNG A3-2016).Това го открих преди 10 дена и до сега без решение на проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен телефона звъни една мелодия ,а през колоните друга. Така и не можах да го оправя.

През тонколоните на автомобила трябва да звънят фабричните мелодии които са в болерото,но при мен изчезнаха преди няколоко обновления на софтуера на телефона.Сега звъни с мелодиите на телефона.И при един рапид същата работа-звъни с мелодиите на телефона.Фабричните ги няма в менюто-изчезнаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се премахне БТ аудио стрийминга не помага ли?

Редактирано от srservice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина звъни с мелодиите , които са в болерото. Първоначално звънеше с мелодията която е и на телефона. Впоследствие докато ровех из самото болеро излязоха няколко мелодии , и имаш избор само между тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина звъни с мелодиите , които са в болерото. Първоначално звънеше с мелодията която е и на телефона. Впоследствие докато ровех из самото болеро излязоха няколко мелодии , и имаш избор само между тях. 

Този избор когато е свързан моят телефон-А5 2016 го няма,просто тази лента от менюто  е изчезнала.Когато свържа друг телефон със стара версия на софтуер, лентата от менюто за избор на мелодии се появява отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък го има избора за мелодии от болерото, но така и не можах да ги подкарам. Звъни си както си звъни и телефона. Получава се не много приятно, нещо като провлачване на мелодиите между двете устройства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината е във версията на софтуера на телефона. По някакъв си начин въздейства върху софтуера на болерото може би.Днес при сдвояването с друг телефон с андроид на когото никога не е обновяван софтуера, мелодиите отново са налични и работят.Звъненето в автомобила е с мелодията която е избрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както понякога казват причината е в ЗК устройство

Ако знаете решение-заповядайте,автомобила е на разположение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.