Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни дискове


nZero

Recommended Posts

Добър вечер колеги, препоръчайте ми предни дискове и наклатки за шкодичката ми. Колата ми е Octavia, 1.9 TDI 90hp, хечбек, 98 година. За сега съм се насочил на дискове феродо, ако някой е с такива нека изкаже мнение + какъв размер трябва да взема. Всичко което напишете и ми препоръчате ще е от полза. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги, препоръчайте ми предни дискове и наклатки за шкодичката ми. Колата ми е Octavia, 1.9 TDI 90hp, хечбек, 98 година. За сега съм се насочил на дискове феродо, ако някой е с такива нека изкаже мнение + какъв размер трябва да взема. Всичко което напишете и ми препоръчате ще е от полза.

Добре си се насочил,вземи ги от една марка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай на този, който ти казва 280мм. Всички дизели на октавия 1 с изключение на сди и помпа дюза 130 коня са с 280 мм. 130ката е с 288 мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От година съм с Брембо /с канали/ и нямам проблеми. Преди това съм ползвал различни марки и все проблем /почват да бият преди да направят година/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ATE можеш да сложиш, също добър вариант.

Аз лично при следващата смяна ще пробвам ето тези

http://www.ebcbrakes.bg/about-ebcbrakes.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги да са ми честити новите дискове, сложих Ferodo заеднио със комплект наклатки на същата марка, чакам още 2-3 дни  и ще кажа мнение! Ще кача и снимки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ами колеги да са ми честити новите дискове, сложих Ferodo заеднио със комплект наклатки на същата марка, чакам още 2-3 дни  и ще кажа мнение! Ще кача и снимки. 

Аз сложих Феродо и за нула време се изкривиха. Дано си късметлия и при теб да са окей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.